reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

reklama
oki zrobię :)

powiedz mi tylko czy to o to chodziło? bo w sumie to nie wiem jak to zrobić...
i czy w ogóle to widzisz? bo ja ciągle widzę starą sygnaturę pomimo wielokrotnej edycji......
 
oki zrobię :)

powiedz mi tylko czy to o to chodziło? bo w sumie to nie wiem jak to zrobić...
i czy w ogóle to widzisz? bo ja ciągle widzę starą sygnaturę pomimo wielokrotnej edycji......
zrob nastepnego suwaczka, zostaw tego ktory masz bo nam Nim Patryczka faktyczny wiek, a na nastepnym zrob tak jakby mial sie urodzil zgodnie z terminem, czyli jeszcze ciazowy, potem po jak minie termin to zmienisz ten ciazowy i zrobisz jakby sie urodzil o terminie, i to bedzie 'prawidlowy' wiek.
a w ogole jestes na jakims forum dla wczesniakow? mysle ze takie wczesniakowie mamy moga Ci duzo podpowiedziec
 
kruszki nie znam żadnego forum o wcześniakach... może mogłabyś mi jakieś polecić?
te suwaczki nie zapisują mi się... wklejam nowe, zapisuje i niby pokazuje że są a na forum
ich nie widać tylko widać te stare które miałam....


Mój Patryś waży 1,230 :)
 
kruszki nie znam żadnego forum o wcześniakach... może mogłabyś mi jakieś polecić?
te suwaczki nie zapisują mi się... wklejam nowe, zapisuje i niby pokazuje że są a na forum
ich nie widać tylko widać te stare które miałam....


Mój Patryś waży 1,230 :)


kachha, myślę że kruszki sugerowała zajrzeć tutaj - to podforum na babyboom poświęcone takim maluszkom jak Twój Patryś Wcześniaki

Dobrze widzieć, że chłopak ma się dobrze. Serce rośnie, trzymamy za Was kciuki:-)
 
zostawmy na razie te suwaczki :) pisz nam o malym, Summerbaby dala link na forum, tam poradz sie dziewczyn, opisz co i jak, chyba najlpeiej zebys temat zalozyla i one Ci pomoga po prostu w praktycznych sprawach, do jakis specjalistow bedziesz musiala sie zglosic, co i jak kontrolowac itd. :)
jak Patrys rosnie :) malutki skarb :)
aaaa i jak zaczniesz tam pisac forum to czasem nie zapominaj i nas!!
 
reklama
Super, że Patryś rośnie tak elegancko :). Już całkiem duży chłopczyk z niego. Ściskam Was baaardzo mocno! Oby tak dalej :)
 
Do góry