reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Mam tak fajnego lekarza ze robi usg na kazdej wizycie, czuje sie spokojniejsza a ten widok mnie rozczula, pewnie jak kazda z nas.
 
reklama
Dzisiejsza wizyta na NFZ zaliczona :-) okazuje sie ze bylo lepiej niz sie spodziewalam :-) dostalam wszystkie skierowania. 4lutego mam przyjsc na krew, cytologie i czytosc pochwy. Usg 13 lutego :-)
 
DOODA jaki antybiotyk bralas ? Ja w 8tc bralam amoxycyline na zapalenie oskrzeli i z bejbikami wszystko ok. Musisz myslec ze bedzie ok i nie stresuj sie niepotrzebnie bo wszystko bedzie dobrze !

Po za tym gratulacje dla wszystkich dziewczyn i spokojnego ciazowania :-)
 
DOODA jaki antybiotyk bralas ? Ja w 8tc bralam amoxycyline na zapalenie oskrzeli i z bejbikami wszystko ok. Musisz myslec ze bedzie ok i nie stresuj sie niepotrzebnie bo wszystko bedzie dobrze !

Po za tym gratulacje dla wszystkich dziewczyn i spokojnego ciazowania :-)

Brałam antybiotyk z grupy C (z tych bardziej szkodliwych), zaczynam się już uspokajać, bo inaczej bym zwariowała.Gdybym wiedzała, że jestem w ciązy pewnie byłby mi dobrany jakiś bezpieczny...a tak to dawaj..niby jakaś nowość:( Jeżeli są jeszcze jakieś osoby, które miały podobną historię..proszę uspokójcie mnie :(.
Wizyta usg w środę,
 
Brałam antybiotyk z grupy C (z tych bardziej szkodliwych), zaczynam się już uspokajać, bo inaczej bym zwariowała.Gdybym wiedzała, że jestem w ciązy pewnie byłby mi dobrany jakiś bezpieczny...a tak to dawaj..niby jakaś nowość:( Jeżeli są jeszcze jakieś osoby, które miały podobną historię..proszę uspokójcie mnie :(.
Wizyta usg w środę,

Dooda koleżanka z innego wątku miała podobną historię. Też nie wiedziała że jest w ciąży i brała jakiś antybiotyk. Wiem, że pytała o to lekarza i tłumaczył jej, że na wczesnym etapie ciąży jeszcze nie ma łożyska i leki nie przenikają do krwioobiegu dziecka. Wiem, że mówił że na tym etapie to nie ma wpływu. Będzie ok :tak:
 
DOODA ja przecież brałma amoxyciline silną dawke w 5 tygodniu na ostre zapalenie oskrzeli nie wiedziałam o ciąży to było teraz na świętach, ale nie sądze by zaszkodzil
 
Ja nie wiedzac jeszcze o obecnej ciazy nalykalam sie furaginy, duomox, ibupromu, laremidu i weglu w tabletkach - troche mi sie pochorowalo :-/ jak na razie z dzieckiem jest wszystko ok, ciaza sie rozwija, seruszko bije :-)
 
reklama
brałam Ramoclav - ulotka- Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie w ciąży ograniczone jest od przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. HMM
 
Do góry