reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

No dziewczęta, je jednak nie mam dobrych wieści..dzieciątka dalej nie ma, zrobili mi nawet usg dopochwowe dla potwierdzenia i tez tylko czarna dziura..także czekam na termin zabiegu. Trochę mi smutno, ale mam przynajmniej tę świadomość, że nic nie umarło, bo niczego nie było. A swoje dwa zdrowe serduszka mam i biegają i bałaganią mi w domku. Także żegnam się z wami, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania.
 
reklama
Zielona przykro mi ♡♡♡♡ następnym razem sie napewno uda. Trzymaj sie cieplo i badz dzielna
 
No hej, ja dziś miałam wizyte:)

A więc jest mój mały człowieczek, piękny:) mocno bijące serduszko 150 uderzeń:)

Ile mierzy nie zapytałam z tego wszystkiego.... ale jest zarąbiście ruchliwe... nie mój lekarz pomierzyć bo cały czas się ruszał...
badania ok. Schudłam 2 kg. Ale to normalne..:p

Najważniejsze że jest serduszko,


Aha zmieniony termin porodu, o tydzień mniejsze. czyli 8 tydzień 4 dzień. Termin jest od 3-9 września,:D
 
Ja wczoraj pierwszy raz widziałam bijące serduszko, niesamowite przeżycie :) Fajnie, że jest zoom w USG to można sobie poogladać " wielkoluda"- całe 11,6 mm ;)
 
DSC_0369.jpg Witajcie :) w środę miałam wizytę-prywatnie, myślę że zapłaciłam dużo bo 100 zł za wizytę i 100zł za USG.. w sumie posiedziałam z 15 minut, prawie nic się nie dowiedziałam, z tego stresu też zapomniałam się o wiele rzeczy spytać, ale najważniejsze, że nie dowiedziałam się niczego złego, więc jest powód do radości. Lekarz określił wiek ciąży wg OM czyli 6w0d. Ale widać tylko pęcherzyk ciążowy, nic więcej. Mam nadzieję, że na następnej wizycie zobaczę już więcej. Kolejne wizyty robię u tego samego lekarza ale na NFZ, mam nadzieję, że też ma tam sprzęt do USG :) Termin wyznaczył mi na 24 wrzesień. Kolejna wizyta 19 lutego na 9 rano. A jak na razie przepisał mi Duphaston i muszę go wreszcie kupić :)
 

Załączniki

  • DSC_0369.jpg
    DSC_0369.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 59
Rajo007 a ja narzekałam, że 120zł za wizytę i usg ginekologiczne to dużo. Sporo u Was "kasują" :eek: Ale najważniejsze, że już coś wiesz, że coś się tam rozwija, a zarodka nie widać?
 
zielona.wampirzyca przykro nam :( tak już bywa z tą naturą ..

ookatkaoo1993 , joani gratuluję

mojemu nie mierzyli tętna, 17 mm, nie ruszał się na usg , chyba spał :)
serduszko pikało:)
widać ludzika z pępowinką na zdjęciu
 

Załączniki

  • DSC_6501.jpg
    DSC_6501.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry