reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Doda, Nie straszę. Śmieję się tylko. :-p Przecież lekarz wie lepiej co widzi na ekranie. Masz w brzuszku małą lalunie napewno. :tak:

Marciątko, dobra dobra. Bez takich!! Chyba bym zemdlała z wrażenia. :-p
 
Ann_ super, że udało się w ogóle złapać buźkę:tak: Jesteśmy na tym samym etapie, ciekawe ile mój już waży:))

DOODA ale ładnie pokazała co tam ma:-D

Soniafka no niezły, by był numer jakby się okazało, że ptaszek nie był ptaszkiem:rofl2:
 
Dziewczyny nie drażnijcie mnie. :-p Mój Aleks potwierdzał swoją męskość od 13 tygodnia, mimo, że ja tak bardzo marzyłam o córeczce. Jego męskich klejnotów dopatrzyło się 5 różnych lekarzy więc gdyby jakimś cudem na porodówce wyszła ze mnie dziewczynka to zwątpiłabym we WSZYSTKO!!! ;-)
 
Sonia miałam dokładnie tak jak ty.. marzyłam o córeczce a już w 13 tyg lekarz z pogotowia dopatrzył się ptaszka nawet mam zdjęcie z tego tygodnia, i tak się na ostatnim badaniu ewidentnie pomiędzy nogami coś latało, że jakby wyszła dziewczynka to chyba bym padła na tej porodówce :)
 
U mnie na wizycie wszystko ok. było tylko sprawdzanie szyjki, tętna małego i potem próby obejrzenia buźki... Pani dr stwierdziła że ma bardzo duże pysie ;) i w sumie się z nią zgadzam ;)


Generalnie wszystko ok :)
 
Nasza dzisiejsza wizyta byla szybka jak zawsze ;) Serduszko juniora bije 130/min. Kolejna wizyta za dwa tygodnie i tak juz do samego konca ;) za tydzien mamy USG 3D wiec podejrzymy nasze malutkie szczescie :)
 
reklama
Ann gratuluje zdjeć ślicznego maluszka ;) Twoj wazy tyle
Samo co nasz ;)

A to z mojego dzisiejszego spotkania z nowym lekarzem tym razem medicover ;)
Potwierdził chłopaka zmierzył, zwazyl 740gr ;) torbielikow sie nie dopatrzył w główce, lozysko juz nie jest przodujace, oddalone od szyjki o 2cm, długość szyki 4cm, kazał sie niczym nie martwić wszystko jest dobrze ;))) mimo ze zasypalam go pytaniami pierwszy raz poszłam z lista pytań (nie krótka) sprostał jedyne co to nie dostałam skierowania na badania a tak mi zależało na tym przy okazji ;) No ale szczęśliwa jestem bardzo ;) niestety nie dostałam fotki - ale tez najpierw badanie na samolocie a potem usg ;)
Kolejna wizyta u niego za 2 tyg a u prowadzącego 24 ;) czyli sie zbiegnie troszkę ;) ale co tam ;) co 2 pary oczu to nie jedna ;)
 
Do góry