reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

HPV od 9 roku życia najwcześniej:tak: na nas już nie będzie tak dobrze zabezpieczać jak dziewczynki w okresie dojrzewania:tak: kurcze takie szczepionki powinny być refundowane:wściekła/y: założę się że jak w przyszłości zostanie stworzona szczepionka przeciw HIV, to będzie kosztować kupę forsy:baffled:
 
reklama
jesteśmy po wizycie u pediatry mam zapisane mleko bebilon pepti ,przez 2 dni mam mieszac z moim pokarmem. Niestety moje dziecko jest na tyle bystre że nie przyjmuje takiego mixa i woli byc głodna:-( Chyba dam 1/3 mleka z puszki a reszte z piersi może się uda:cool2:
 
jesteśmy po wizycie u pediatry mam zapisane mleko bebilon pepti ,przez 2 dni mam mieszac z moim pokarmem. Niestety moje dziecko jest na tyle bystre że nie przyjmuje takiego mixa i woli byc głodna:-( Chyba dam 1/3 mleka z puszki a reszte z piersi może się uda:cool2:

Trzymam kciuki elka ;-)

A ja sie na temat szczepionek nie wypowiadam bo uwazam, ze kazdy robi co chce ale moim skromnym zdaniem tak jak wiekszosci dziewczyn jest wiecej za niz przeciz jezeli chodzi o szczepienia. tu w UK sa darmowe i nikt nie zmusza do tych szczepionek a ja i tak chcialam mala zaszczepic i jak do tej pory 'odpukac' nie miala zadnych powiklam :tak: Nastepne szczepienia bedzie miala jak skonczy rok wiec poki co mamy z nimi spokoj :tak:

Wczoraj bylam w przychodni, mala juz nie kaszle i nie ma kataru (syrop jej dawalam i przeszlo ;-)) i wazy 6kg tak wiec jestem spokojna pomimo jej niecheci do jedzenia. Dzis juz chyba jest lepiej bo zjada ciut wiecej wiec mysle, ze jak moje dziecko ma skoki to zamiast jesc wiecej je mniej i czesciej :-) no ale ona od poczatku jestindywidualistka i wszystko musi robic na odwrot :-D mysle ze chodzic tez bedzie do tylu :-D:-D Wogole to mialam znow nerwa wczoraj, bo mowilam, ze daje malej juz jakies stale jedzonko (w malych ilosciach, pol sloiczka na dzien jakis owockow itp.) to od razu pytanie 'Dlaczego' ja jak taka malolata powiedzialam, ze chcialam zeby zaczela jesc to od razu dostalam litanie na temat schematow itd. :wściekła/y: Ja rozumiem, ze badania badaniami i zgadzam sie z nimi ale kazde dziecko jest inne i inaczej sie rowija. Jedno jest gotowe do jedzenie stalych pokarmow inne nie jest :tak: Tak wiec dzis mam wizytacje poloznej, ktora ma mnie wyedukowac jak karmic wlasne dziecko :no: normalnie rece mi opadaja no ale bede walczyc o swoje zdanie :tak:
 
jesteśmy po wizycie u pediatry mam zapisane mleko bebilon pepti ,przez 2 dni mam mieszac z moim pokarmem. Niestety moje dziecko jest na tyle bystre że nie przyjmuje takiego mixa i woli byc głodna:-( Chyba dam 1/3 mleka z puszki a reszte z piersi może się uda:cool2:

powodzenia

Ja rozumiem, ze badania badaniami i zgadzam sie z nimi ale kazde dziecko jest inne i inaczej sie rowija. Jedno jest gotowe do jedzenie stalych pokarmow inne nie jest :tak: Tak wiec dzis mam wizytacje poloznej, ktora ma mnie wyedukowac jak karmic wlasne dziecko :no: normalnie rece mi opadaja no ale bede walczyc o swoje zdanie :tak:

:confused: masakra, można się poczuć tak jakby się chciało dziecku krzywdę zrobić... przecież kto jak kto, ale my mamy lepiej znamy swoje dzieci i wiemy czego im potrzeba.
Poza tym schematy są uśredniane, a każde dziecko jest inne. A tu podejście typu klapki na oczy, schemt przed siebie i jedziemy nie patrząc na najważniejsze, czyli na dziecko...
Nie daj się;-)
 
Och, temat szczepień nie jest być moze zabawny,a le aż sie popłakałam ze śmiechu... zwłaszcza przy ŚJ:-D:-D:-D Choć absolutnie nic do nich nie mam, niemniej ubawiłam się szczerze:-D:-D:-D
 
młoda śpi już prawie 4 h:szok:a to daltego że była najedzona jak nigdy:-D po 2 h obudziła się zobaczyła cycka a nie butelkę:-Dopiła się jak bąk(beż żadnych krzyków:szok:) i tym sposobem śpi prawie 4h:-Da ja nie wiem co ze sobą zrobić,wcześniej spała po 40minut:baffled:
 
my już po szczepieniu:tak: młoda waży 7kg:tak:popłakała się biulka, ale jak już pielęgniarka wyciągnęła igłę:-D
 
roksi najważniejsze ze już po wszystkim ;)

a teraz słuchajcie mam pytanie jak myślicie czy można z 4 miesięcznym bobasem iśc do groty solnej??? dostałam propozycje żeby sobie za darmo pochodzić z małym ale nie wiem czy to dobry pomysł hmm..jak myślicie??
 
reklama

a teraz słuchajcie mam pytanie jak myślicie czy można z 4 miesięcznym bobasem iśc do groty solnej??? dostałam propozycje żeby sobie za darmo pochodzić z małym ale nie wiem czy to dobry pomysł hmm..jak myślicie??

Nie zaszkodzi. Nie ma przeciwskazań, a nawet wskazane jest dla dzieci z problemami oskrzelowymi, płucnymi...To jak pobyt nad morzem (oczywiście przy kilku wizytach, chyba przy 5ciu są jakieś efekty). W grotach tworzony jest tzw. mikroklimat morski.
 
Do góry