reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

My właśnie wróciliśmy od lekarza. Max ma lekką infekcję, a Alex początki zapalenia oskrzeli. Antybiotyków nie dostali na szczęście (chyba). Kontrola za 3 dni.

Ja również życzę Dzieciaczkom dużo zdrówka. Mam nadzieję, że bez antybiotyku sobie poradzą.

Co do szczepień, to faktycznie temat stał się męczący.

My odbieramy niedługo wyniki morfologii - zobaczymy jak tam żelazo. Niestety ze względu na dwa ząbki, które się ostatnio pojawiły, Hemofer nie wchodzi już w grę. Wprowadzimy do diety brokułki :) . Mam nadzieję, że żadna położna nie będzie mnie pouczać o wprowadzaniu nowych produktów do naszej diety ;)

Pozdrawiamy :)
 
reklama
Neola, a nie miałaś sensacji brzuszkowych po hemoferze?
U nas morfologia jest idealna, odkąd chłopcy jedzą nie tylko mleko. Właśnie od wprowadzenia "stałych" produktów jest wszystko pięknie i ładnie.
 
Neola, a nie miałaś sensacji brzuszkowych po hemoferze?
U nas morfologia jest idealna, odkąd chłopcy jedzą nie tylko mleko. Właśnie od wprowadzenia "stałych" produktów jest wszystko pięknie i ładnie.

Niedokrwistość Ksawerego związana jest prawdopodobnie z tym, że pod koniec ciąży mnie też brakowało żelaza. Ksawery nie jest marudny, nie płacze. Jak braliśmy Hemofer też tego nie zauważyłam. Kupki były częste - trochę ciemniejsze niż zwykle. Puszczał często bąki. Teraz jednak, jak już go nie podaję, zwróciłam uwagę na to, że Ksawery lepiej sypia w ciągu dnia. Myślę, że to może być z tym związane. Również liczę na to, że od stałych pokarmów morfologia będzie super. Kupiłam już kilka słoiczków, ale jeszcze trochę się powstrzymuję od podania stałego jedzonka.
 
Gamelo zdrówka dla chłopców,

My jutro idziemy zapytać pediatrę co ze szczepieniami, bo przez ten szpital, zabiegi i widmo operacji wszystko nam się przesuwa...już o miesiąc, a rota spieprza w tempie prędkości światła. Zobaczymy, może uda nam się ją jutro zaszczepić.
 
reklama
a my dzis po wizycie u pediatry- wszystko jest w porzadku ,tylko musimy odstawic stale pokarmy i wprowadzac pomalu po jednym i czekac po czy Asia dostaje wysypki. Pani doktor stwierdzila ze jesli chodzi o mieso to najlepiej zaczac od krolika, indyka generalnie drob potem wieprzowina, wolowina a na koniec cielecina. Co do glutenu to podobno 6-7 miesiac, ale ja zobacze jak bedzie po odstawieniu tych stalych pokarnow i w razie co podam jej w 10.
Gemelo-duzo zdrowka dla chlopcow
 
Do góry