reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Woda do picia

moniakap

mama Krystianka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Witam i proszę o pomoc.
Jaka wode można dać do pica rocznemu dziecku?

reklama
O

Olsenówna

Gość
czesc, mozna dac wszystkie wody co maja pozytywna opinie instytutu matki i dziecka czyli żywiec, primavera, aquarel z nestle, mama i ja i pewnie wiele innych, pozdrawiam. ja kupuje ta z nestle bo w biedronce jest tania taka mała i z dziubkiem wiec nie potrzeba kubeczka czy butli, pozdrawiam

O

Olsenówna

Gość
nie kupowalam wody smakowej kubusia ani innej wody smakowej, cos nie wierze w te wody smakowe bez konserwantów i innych dodatków, może lepiej do zwykłej wody dodac ciupke soczku i bedzie to samo. a moze tak pisze bo sama za wodami smakowymi nie przepadam, pzdr

Paula21

Grudzień '07
Miasto
Góra Kalwaria
Rozwiązania
0
Na butelce jest napisane że to napój o smaku np. cytrynowym na bazie wody ;-) więc i z cukrem :tak:

Myślę że możesz spróbować.:tak:
Moja mała lubi tą wodę i ja też bo dzióbek niekapek jest faktycznie niekapkiem i nie zalewa się dziewczyna ;-)

Aczkolwiek zwykła woda najlepiej gasi pragnienie ;-) i u nas to jest główne źródło płynów:tak:

lolkak

Październikowa Mama Mai
Miasto
Warszawa emigracja Ożarów ;-)
Rozwiązania
0
Ja mam pytanie odnośnie podawania wody lub innego napoju dziecku karmionemu piersią u którego wprowadzam nowe pokarmy. Maja na razie dostaje kleik ryżowy z dodatkiem świeżego jabłka oraz pół słoiczka obiadku. Czy w takim razie mam je podać wodę lub sok po takim posiłku? Czy wystarczy to co wypije posilając się z piersi?

ala30

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja niedawno trafiłam na jonizatory.com i tam po raz pierwszy dowiedziałam się o jonizatorach. Muszę przyznać, że taki jonizator to bardzo duża oszczędność na wodzie mineralnej a poza tym przynajmniej ma się pewność, że taka woda jest czysta i posiada właściwości lecznicze. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie.

zuzika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja dzieciom daję wodę Żywiec Zdrój, już niemowlakom można podawać więc bezpieczna... A wody smakowe to nie najlepszy pomysł bo to sam cukier jest.

genia_maha

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Widze, ze temat odkopany i dobrze bo cały czas aktualny. Ja sie dowiadywałam u mojego lekarza i powiedział, że spokojnie mogę dawać przegotowaną wodę z wodociągów. Nie zawiera ona żadnych mikrobakteri, które mogą się pojawiać jeśli taką wodę dodatkowo filtrujemy. Dlatego ja nie wymyślam, nie kombinuje i podaję gotowaną wodę z kranu, mały jest zdrowy i nigdy nie było jakiś problemów.

reklama

Jahoda

Początkująca w BB
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
potwierdzam, niektóre butelkowe wody mineralne, a nawet źródlane mają zbyt dużą zawartość sodu, żeby podawać je maluchom, także lepiej zwracać na to uwagę ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
nowamloda12 Potrzebuję porady 1
nowamloda12 Potrzebuję porady 2
E Potrzebuję porady 0
mamusia_2008 Żywienie 14

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry