reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Woda ze smakiem :)

Dołączył(a)
24 Maj 2008
Postów
10
Myśle że taka woda to świetny pomysł.....BEZ KONSERWANTÓW, smaczna, lubiana przez moje dziecko :)) Koleżanka powiedziała mi że nie podawałaby swojemu dziecku takie wody....ale dlaczego? Przecież nie ma w niej chyba nic złego...
 
reklama
Ja rozumiem że malutkiemu dziecku nie podaje się takich wód...ale np 10 latkowi zamiast zwykłej wody?? Ta z sokiem ma też troche witaminy C, jest smaczna....nie moze byc taka zła przecież..
 
Ojejku :szok: Nie widzialam ze z takimi wodami jest az tak zle.... Ale w sumie zastanowil mnie troche kolor tej wody. Nie sądzicie że powinna mieć jakiś kolor skoro jest w niej podobno sok?? Chyba się zastanowie mocno zanim następnym razem kupie dziecku taka wode :baffled: A mialam taką nadzieję że to dobry sposób na zastąpienie zwykłej wody i innych napojów kolorowych czymś zdrowszym i czyms co moje dziecko wypije ze smakiem...
 
Jednak cos jest, ze przekonuja nas producenci spożywki do kupowania nowych rzeczy.
Co mogłoby Was przekonać, żeby jednak kupić taką, smakową wodę... ?
 
jak ktoś ma poda dziecku np cole albo innego gazowańca to już chyba lepsza ta woda ( od czasu do czasu oczywiście ) choć macie racje że to sama chemia , chyba lepiej sok rozrobić z woda , smak podobny bedzie a wiemy co w tym jest
 
jak ktoś ma poda dziecku np cole albo innego gazowańca to już chyba lepsza ta woda ( od czasu do czasu oczywiście ) choć macie racje że to sama chemia , chyba lepiej sok rozrobić z woda , smak podobny bedzie a wiemy co w tym jest

calkowicie sie z toba zgadzam. ja probuje mojego meza oduczyc picia coli ale kiepsko mi to idzie. moglby ja pic litrami a wiemy przeciez ze cola to najgorsze paskudztwo!! napewno jej nie dam mojemu synkowi jak podrosnie :tak:
 
Cola niestety uzależnia tak samo jak kawa , mam koleżanke która codziennie musi wypić litrową butelke , ciężko się oduczyć picia .
A taka rozgazowana pomaga podobno przy problemach z żołądkiem u dzieci ..
 
Te wody smakowe zawsze mi się wydawały podejrzane:baffled:,ja swojemu dziecku nigdy ich nie dawałam ,jeśli mam już dać coś słodkiego do picia to wole podać jakiegoś bobo fruta:tak: a jeśli chodzi o cole to mój mąż tez jest uzależniony, ile to ja się nagadałam:angry: że to świństwo.
 
reklama
a nie lepiej to kupić zwykłą czystą mineralkę z atestem dla maluszków, np gerbera czy coś i dodać do niej soczku malinowego babcinej roboty albo troszkę bobo fruta?? w tych smakowych wodach sama chemia pływa...
 
reklama
Do góry