reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

woda

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Chciałam Was zapytać, czy i od kiedy dajecie dzieciom nieprzegotowaną wodę? Ja chętnie dałabym już mojemu roczniakowi jakąś butelkową wodę do picia bez przegotowywania, bo mnie wkurza to gotowanie, studzenie i całe te ceregiele ;), chciałabym odkręcić, wlać do kubasa i z głowy (ale jestem leniwa, co?). Czy już mogę? nie chcę mu zaszkodzić, ale jeśli to będzie świeża woda, to chyba nic mu nie będzie, jak myślicie?

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Cze,
ja Zuzi dawałam juz taką wode w zeszle wakacje, a nie miała jeszcze skończonego roku. Dawałam Żywca, bo ponoć najlepszy dla niemowląt i nic się nie działo.A wychodziłam z załóżenia,ze na upaly lepsza jest czysta woda niż jakieś soczki czy herbatki.
Pozdrawiam
 
Oprócz Żywca niegazowanego na rynek weszła woda Mama i Ja dla kobiet w ciąży i dzieciaczków.
Śmiało można podawać.
Najlepiej tylko te wody, które mają pozytywne atesty Instytutu Matki i Dziecka itp.
 
Ja podaje Sebastianowi nieprzegotowaną wodę mineralną Żywiec odkąd skończył rok. Żadnych problemów brzuszkowych nie ma. ;)
 
Dzięki dziewczyny, ja też jestem zdania, że na upały najlepsza woda, zaczniemy więc próby z nieprzegotowanym żywczykiem, skoro u Was przeszło to pomyślnie.

pozdrawiam
nikita
 
woda jest the best! nie ma cukru,nie przyzwyczaja dziecka do słodkich napojów,idealna ,najlepiej przyzwyczajać dziecko do smaku wody hehe woda przecież jest bez smaku,ale popieram jak najbardziej wodę!!!
 
No tak, woda niby nie ma smaku, ale jaka jest dobra! Na szczęście mój Filip chętnie zawsze pił wodę. Od paru dni podaję mu butelkową bez przegotowania i jest o.k., pije chętnie no i wygoda jest - jak mi na spacerze zabraknie, to wchodzę do sklepu, biorę wodę, przelewam do kubasa i jedziemy dalej :laugh:

pozdrawiam
wszystkich wodopijów
nikita
 
To jest racja! Z wodą mineralną jest wielka wygoda. Nie trzeba się martwić, co damy dziecku pić. Ja dodatkowo robię Sebastianowi herbatę owocową na bazie wody mineralnej. Kiedy idziemy na spacer lub do lekarza, albo jedziemy na spacer, zawsze mam przy sobie wodę i herbatę. I problem z głowy! A muszę przyznać, że mój syn potrafi wypić ogromne ilosci napojów. ;D
 
Woda rzeczywiście się przydaje na spacerach, nawet nie tylko do zaspokojenia pragnienia ale i do przemycia ranki, jak sie przydarzy dziecku niefortunnie upaść.I tak na spacery tzreba zabrac tyle rzeczy,że apteczka to byłoby za wiele.....A taką wodę się lekko przemyję obtarcie, a w domu zrobi calą resztę...:)
A co do smaku wody, wg mnie ona ma jednak smak. Bo zdarza się,że wodna 1 firmy Ci smakuje a innej nie. ja najbardziej lubię Żywca i Nałęczowiankę.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry