reklama

wodniak jąderka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Monika1, 10 Listopad 2005.

1. Monika1

Monika1 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój 3 letni synek 2 grudnia będzie miał operowanego wodniaka jąderka+przepuklina. Jak dzieciaki dochodzą do siebie po zabiegu, czeka nas pełna narkoza. Jak z gojeniem ran? Prosze o jakiekolwiek informację, bo nie ukrywam że stresa mam wielkiego... Pozdrawiam.

2. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem jak przepuklina ale wodniaczek to nic strasznego
    u nas wszystko poszło sprawnie i szybko nie było śladu po wodniaczku
    życzę powodzenia i udanego zabiegu
    daj znać jak poszło

3. reklama
  4. Monika1

Monika1 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki za odpowiedź. Szczerze mowiąc to samego zabiegu sie nie boję (lekarze chyba wiedzą co robią), tylko całego zamieszana wokół. Filip jest strasznym panikarzem i samo wejście do szpitala jest dla niego szczytem odwagi. Jak raz kiedyś leżał w szpitalu z rotawirusem i wkuwali mu kroplówe w nóżkę, to przez pół roku nie mogłam mu normalnie paznokci obcinać, bo szalał. Teraz jest starszy, ale też imądrzejszy... Nic jakoś damy radę. A jak duże robią cięcie i jak szybko się goi? Pozdrawiam.

5. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiesz co u was to troche inaczej chyba będzie wyglądać
    bo Bartek miał zaledwie 2 tygodnie jak miał ten zabieg
    więc cięcie było małe i niewidac go wcale
    ale mi sie zrymowało
    pozdrawiam

6. Monika1

Monika1 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No tak to rzeczywiście bez porównania. Poczekamy zobaczymy, teraz tylko modły wznoszę, żeby Filip się nie rozchorował, bo będziemy musieli zabieg przesuwać. Życzę miłego weekendu.

7. justyna17

justyna17 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój Wiktorek ma wodniaka jąder od 6 miesiąca,no i niby do roku wchłania sie ten wodniak u wiktorka sie nie wchłonił ma juz 1rok i 2 miesiące,i czeka go kolejny zabieg.Bo gdy miał 9miesiecy tomiał na raczce tłuszczaka i tez miał usówane i był pod narkozą to cos strasznego.Gdy dziecko płacze gdy sie wybudzi ,a ty nie mozesz przy nim byc.Wiec troche sie boje

Załączniki:

8. Maonnia

Maonnia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Podnosze temat.
    Mój syn miał wodniaka jak miał roczek.Dwa razy przekładaliśmy zabieg, bo akurat w tych dniach wodniak zanikał. W wieku 3 lat miał być wykonany czy wodniak będzie widoczny czy nie.,ale przez kilka miesięcy go nie było widać więc stwierdzono że widocznie się wchłonął.Teraz znowu się pojawił :-(Mam stresa, bo mój syn ma 6 lat lat idzie do zerówki od września i nie chciałabym żeby akurat w tym czasie miał zabieg..Mam pytanie ile czasu dziecko jest w szpitalu i jak przechodzą taki zabieg dzieci w wieku ok 6 lat ?

9. shilla72

shilla72 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc starszy syn mial przepukline pachwinowa lewa stronna i prawostronna pierwsza operacjie mial gdy skonczyl 1 miesiac i o dziwo bardzo dobrze ja zniosl lezelismy w szpitalu okolo 4 dni znieczulenie ogolne druga operacjie planowali lekarze jak maly skonczy pol roku ale w wieku 4 miesiecu w nocy obudzil nas i strasznie plakal przepuklna uwiezla wiec szybko do szpitala pani doktor dlugo starala sie ja odprowadzic no i po jakiej godziniew koncu odprowadzila i zaraz na zabieg zapisala:-(no i ja mial 4 mieisace rano szlismy do szpitala bartusia zaraz lekarz zbadal no i podali znieczulenie ogolne operacjia trwala okolo1 godziny poznije bartusia przywiezli na chirurgie dziecieca jednodniowa i wieczorem szlismy juz do domku i powiem ci ze dziecku naprawde ulzylo takze nie martw sie wszytsko bedzie dobrze trzymamy kciuki i kone\iecznie napisz jak u was po operacji trzymajcie sie pozdrowienia

10. reklama
  11. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Antos miał operowanego wodniaczja 1,5 roku temu, blizny już nie ma;-) a w szpitalu krótko bylismy, z tego co pamietam to 3 doby:tak: ranka była malutka bo nacięcie było minimalne, operowany był przez rurkę. Niesttey ze wzgledu na wiek musiał miec narkozę i to była zgroza, u starszych dzieci stosują znieczulnie zewnątrzoponowe.
    nie ma czym sie przejmować, skoro operacja jest nieunikniona, lepiej to zrobić szybciej:tak:

12. Maonnia

Maonnia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki :happy: Za tydzień będziemy u naszej lekarz (jest na urlopie) i dowiemy się co robimy,więc odezwę się...

Poleć forum