reklama

Woombie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Natalia1101, 10 Styczeń 2015.

1. Natalia1101

Natalia1101 Zaciekawiona BB

witam:) dzisiaj moj maź trafił na reklamę niejakiego woombie. Czy któraś z Was próbowała to do spania swojego malucha? :)

2. happybeti

happybeti show must go on...

Sprawdzilam, co to jest to "woombie" .
    Ja, co prawda, takiego "specjalnego" nie miałam, tylko spowijałam córeczkę kocykiem, ale sposób polecam. U nas naprawdę zadziałało:tak:- z wielkiego krzyku potrafiła uspokoic się w kilka sekund.
    Jesli nie chcesz wydawać specjalnie pieniędzy , nie wiedząc, czy warto, popatrz na youtube "how to swaddle baby" i "happiest kid on the block" :tak:. Tam możesz nauczyć się, jak spowijac w podobny sposób dziecko kocykiem .
    Przewaga kocyka polega na tym, że dziecko można owijać nim dłużej, niż "woombie" , które jest "na wymiar". A wiadomo, że dzieci, takie maleńkie, rosną bardzo szybko ;).

Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2015
  3. reklama
  4. MommyTigger

MommyTigger Fanka BB :)

Mi na początek szkoda trochę kasy na oryginalne woombie dlatego kupiłam zwykły otulacz i zobaczymy czy małemu się spodoba ten sposób usypiania itp ;-) Jeśli tak to kupię coś jeszcze ale kurcze woombie kojarzy mi się trochę z kaftanem bezpieczeństwa :-D :-D

5. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

Tez na początku zawijałam w sztukowaną tetrę lub flanelowy kwadrat , tak jak robiło się to 100 lat temu i super działało... a wpadłam na to dość późno, a szkoda. Synek miał dłuugo wygórowany odruch Moro ( wzdrygania) i było mu to znacznie przydatneżeby spokojnie i dłużej zasnąć. Znacznie lepiej tak spał i za dnia i w nocy. Przeanalizowałam znane mi otulacze i woombie i doszłam do wniosku że woombie , bo w zadnym otulaczu niemogłabym przewinąc dzeicko na spiocha, a woombie jest rozpinane od dołu... zakupiłam chyba rozmiar z drugiego lub trzeciego przedziału wagowego bo syn rósł a ja sie namyslałam bo spora kasa.. TAaa.. taki kaftan dziecku, mielismy opory. Nie potrzebnie i szkoda ze tak późno , kupiłam. Synowi bardzo sie poprawiło, nie wiem czy to kwestia wieku i wyrósł czy efekt woombie. zaczął spać spokojnie bez otulania.
    spróbuj moze na allegro , czasem sa używane. też musze pozbyć sie swojego...
    pzdr

6. Mamaracjonalna

Mamaracjonalna Początkująca w BB

Ja stosowałam "domowe sposoby" otulania noworodka i pomagało. Przy kolejnym dzieciaczku prawdopodobnie zdecyduję się na ten bajer (ale poszukam używek, bo cena spora.

Poleć forum