reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

daffodil86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2012
Postów
119
Miasto
Żory
Witajcie dziewczyny,
Mimo, że jestem z Wami od początku raczej nie byłam aktywna na forum. Coś poczytałam, pooglądałam, uspokoiłam się:)
Nie wiem, czy temat wózków był już u nas poruszany. Chciałam się Was doradzić jaki Wy kupujecie wózek dla swojej marcowej pociechy. Nowy czy używany? 2 w 1 czy 3 w 1? Jaki kolor? Mniej więcej w jakiej cenie się chcecie zmieścić. My na początku planowaliśmy używany do 1000 zł., ale teraz coraz częściej oglądamy wózki nowe w cenie do 2000 zł. Jestem załamana, nic mi się nie podoba, albo wszystko jest takie samo...
Macie jakieś propozycje konkretnych sprawdzonych i polecanych firm?
Ja słyszałam o firmie Mutsy, że dobra i w ogóle...ale te wózki średnio wizualnie mi się podobają:eek:.
Ps. Spodziewamy się na koniec marca dziewczynki :)
 
reklama
daffodil - fajnie że założyłaś ten temat, ja tak samo często zaglądam , ale rzadko coś pisze i wiem że o wózkach było coś ale dla porządku osobny temat sie przyda, bo na innych tematach jest o wszystkim i ciężko znalezc odp na nurtujace pytania


A co do wózka to ja od dłuższego czasu jestem zdecydowana na Tutek Tambero - wygląda on tak :
glowne.jpg
Jest wcale nie aż taki drogi, myśle że u mnie w mieście w sklepie zmieścimy sie w cenie 1400-1700 bo mam troche dodatkowych zachcianek do niego. Oczywiście w wersji 3 w 1. Kolor podoba mi sie fioletowy ( będziemy mieli dziewczynkę ) , jest identyczny tylko niebieskie el. są fioletowe. Ogólnie wcześniej podobały mi sie droższe wózki typu X-Landery, nawet ten Mutsy ale na żywo nie wyglądają już tak fajnie, a ten na żywo mnie zaskoczył pozytywnie, wyglądał o niebo lepiej niż np Graco Symbio, czy X lander ktory wyglada jak kloc
 
Zgadzam się z Tobą, że wózki Mutsy są okropnie brzydkie, ale wiadomo to rzecz gustu....innym mogą się podobać.

My z mężem jechaliśmy do sklepu po wózek jedo fyn 4ds, a wyszliśmy z grander tutek 3w1 :-)
Czemu? Sama nie znam odpowiedzi na to pytanie. Chodziliśmy, rozglądaliśmy się ponad godzinę, dostaliśmy już totalnego mętliku w głowie no i w końcu mąż podjął decyzje bo ja zawsze niezdecydowana jestem :-) wózek kosztował nas ponad 1500zł.

Jeśli macie od kogo odkupić sprawdzony używany wózek to jak najbardziej uważam, że nie ma co przepłacać za nowy. My niestety nie mieliśmy od kogo kupić, a z allegro używki nie wchodzą u mnie w grę!
 
Ewelinka - moja znajoma ma Tutka Grandera i bardzo sobie chwali, ja tak samo oglądałam w sklepie wszystkie wózki i Grander i Tambero były najładniejsze, porządnie wykonane i lekkie. No i cena, jak dla mnie super. A używanego wózka też bym nie kupiła chyba że od znajomej. A że żadna nie sprzedaje więc kupuje nowy. Dużo też naczytałam sie że te 3w1 to marnotractwo kasy bo spacerówki są cięzkie itd i lepiej kupić potem zwykłą, ale jak popatrzyłam na necie że wózek sam stelaż z gondolą ok 1000zł (taki żeby jeszcze miał wygląd a nie jak jakiś klocek) to od razu mi przeszło
 
madziaa21 pan w sklepie też mi odradzał wózek 3w1 bo powiedział, że jak dziecko będzie większe to i tak kupię parasolkę bo są lżejsze i wygodniejsze, ale ja i tak kupiłam 3w1 :-)

Oglądałam również ten Tambero i jest on nawet ładniejszy od Tutka i jest bardziej "miękki". Najbardziej mi się on podobał i stałam przy nim długo, ale mój mąż mnie przekonywał, że to jest nowość i że lepiej kupić jakiś wózek, który jest dłużej na rynku no i w końcu kupiliśmy tutka bo o tambero nigdzie na internecie nie było żadnych opinii.
 
znaczy ten grander i tambero oba sa z tej samej firmy - Tutek, mnie sie wydaje ze skoro ten Grander jest chwalony to tamten tez pewnie nie jest zly w koncu ta sama firma ale tez bym wolala poznac opinie kogos kto uzywal ale chyba jest za nowy na rynku
 
a ja dziewczyny chyba stawiam na wózek na paskach lub wahaczach do bujania np wózek jedo bartatina. lub navington (wersja na wahaczach z przednimi skrętnymi kołami wózek retro)
 
W domu na córę czeka czerwony xlander. Używany kupiłam za jakieś 900zł. "Bawiąc się" w domu póki co jestem zadowolona, wózek 3w1. Ja jeszcze zastanawiałam się nad Quinny, ale model który ja oglądałam miał hamulec :/ Wyglądał jak doczepiony od roweru, więc odpuściłam. I bardzo mi się podobały wózki z 3 kołami, jakaś zakochana w nich byłam :D
 
Ja już od jakiegoś czasu zdecydowana na x-landera jestem. Stanęło na nowym x-move, choć stwierdziłam ze za gondole 600 zł nie dam i kupiłam używana od xq (taka sama) na allegro za 200 zł:D póki co czekam czy do marca nowa kolekcja nie wejdzie żeby zobaczyć kolory, jeśli nie to różowy kolor asia 2012 kupujemy. Jest trochę szeroki to fakt ale wizualnie mi się bardzo podoba. Maxi cosi mura 4 spacerówka jest okropna - wszystko kwestia gustu, natomiast czarna rama i felgi w x-move mówią do mnie:p:p kilkoro znajomych miało model XA i są z tych wózków bardzo zadowoleni.
 
reklama
my tez mamy Xlandera bordowego, nowy ale w dobrej cenie udalo sie go kupic. wózek jest 2w1 bo fotelik najprawdopodobniej dostaniemy używany od znajomych
Ciesze sie ze ten zakup juz dawno mamy z glowy, bo nie trzeba juz główkowac (i tak wszystko wyjdzie w praktyce) i budżet na wyprawke jeszcze do kupienia jest znacznie mniejszy
chyba cos takiego: kc9817_oryginalne zlaczone.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry