reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

sor_ella fajny wózek, przeczytałam Twóją opinię i tylko jedna sugestia jak dziecko będzie siadać to spacerówka o wiele lepszą, a moim zdaniem nawet jedyną opcją powinna być bo z gondoli taki maluszek może łatwo wypaść

Co do możliwość odracania spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy to powiem Wam, że bardzo mi zależało na tym i to właściwie przesądziło o tym, że nie kupiłam x-landera (kupowałam wózek pod koniec 2010roku) bardzo się cieszę, że się uparłam ponieważ moje dziecko gondoli nie lubiło na spacerówkę przerzuciliśmy się gdy miał 3miesiące i stanowczo był za mały na jeżdżenie tyłem do mnie, próbowałam i na spacerach po lesie było ok ale w mieście już nie, może dlatego że nie był przyzwyczajony do hałasu i tłumów, sama nie lubię takich "spacerów" więc dla relaksu chodziliśmy sobie raczej daleko od zgiełku
 
reklama
Kochana mnie wywialo bo mnie chlop wywiozl. Jakby mni ktos powiedzial w czerwcu 2005 roku ze bede mieszkala w Niemczech to bym mu kazala sobie mozg przeszczepic:-D:-D Nigdy nie lubilam tego jezyka zreszta nic sie w tej kewsti nie zmienilo. Uzywam go bo nie mam wyjscia ale zawsze wolalam angielski:tak:
 
3 dni przed porodem - w końcu mamy wózek :) zdecydowaliśmy się w końcu na x-landera xa z fotelikiem maxi cosi cabrio fix i bazą family fix. spory wydatek, ale planujemy w nim jeszcze kilka dzieciaków obwozić ;)
 
Do góry