reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

reklama
:)))))))) super! i jak wspominasz te czasy? Teraz pewno łatwiej masz z pracą bo tu kiepsko...ale miasteczko ładne...lubię je:) może się znamy? :> ja jestem rocznik 86...
 
Ja swój kupiłam już w grudniu - Baby Design, model Lupo.

Fotki i subeiktywną opinię wrzuciłam na bloga:
http://zdrowepodejscie.blogspot.com/2013/01/wozek-dla-dziecka-dzis-rzecz-bedzie-o.html

Z perspektywy czasu żałuję trochę, ze nie jest w brązie, ale zielony przynajmniej będzie widoczny na ulicy dla kierowców :) Kupiłam go, jak miałam akurat parcie na wszystko co zielone :)


TEZ MAM lupo i jest rewelacyjny....z tym ze fiolet.
Tez mialam parcie na zielen, ale wozek innego koloru jednak.
 
Daffodil mam paru znajomych w Żorach w Twoim wieku. Byłam tam cały raz :-p a wózek bardzo ładny. Ja już się nie mogę doczekać aż swoim wyjadę na spacer :-)
 
asinka85- w sumie Czechowice są rzut kamieniem od Żor, a ja studiowałam w Bielsku, więc dziennie "jeździłam" (czyt. wlokłam) pociągiem przez Twoją miejscowośc...jaki ten świat mały!
Ja też nie umie się doczekać pierwszego spaceru, ale liczę, że Mała jeszcze troszeczkę posiedzi w pakiecie... chociaż już kolejna Marcóweczka się rozpakowała...masakra... to już niebawem!!! :D

anka 26,27- ale Cię wyyyywiało daleko od domu:) dobrze, że są takie fora, które zbliżają ludzi do siebie, tak byśmy nigdy nie poznały takich dziewczyn na forum:>
 
reklama
Do góry