reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

To wstawiajcie zdjęcia jak już będziecie miały takie realne :) :) :)
Ja bym chciała już dziś... Ale nie mogę bo ta kobieta dzisiaj nie może... i mąż kartę kredytową mi zabrał a dzisiaj dopiero z pracy wraca :)
 
reklama
Kinajaka ja mam jumpera po Jasiu:) i ogólnie byliśmy z niego bardzo zadowoleni:) jak dla mnie minus ma tylko spacerówka bo cieżko włożyć coś do kosza pod wózkiem. Gdyby nie to że teraz mamy inne auto to dalej byśmy z tego wózka korzystali:) Teraz mamy malutki bagażnik i kupijemy nowy wózek, który ma mniejszy stelaż, ale jumpera wywozimy do moich rodziców i tam będziemy z niego korzystać:)
Deizzi fajny wózek:)
Herbata my też będziemy mieli nowy fotelik, tzn mogłabym kupić adpatery do nowego wózka, które by pasowały do starego fotelika, ale nowy wózek bez fotelika jest tylko 70zł tanszy od zestawu z fotelikiem maxi cosi, a 70 zł też kosztują adaptery więc stwiedziliśmy że bierzemy nowy fotelik a stary może uda się sprzedać:)
 
Kinajaka, Deizzi ja też gratuluję udanych wózkowych zakupów. Ja niestety ale wózka nie kupuję, bo dostałam po siostrze;-) Ładny, wygląda jak nieużywany. Wyprałam wszystkie elementy i już stoi sobie pięknie w pokoju. Jeszcze tylko czekam na fotelik do kompletu i będzie wszystko:-)
 
reklama
no to żarty się skończyły. do porodu niecałe 2 tygodnie, a dalej nie zdecydowaliśmy co z tym wózkiem. bierzemy pod uwagę dwa modele - Navington Cadet albo xlander xa. Który bardziej polecacie? Dzisiaj będziemy zamawiać, bo to już ostatni dzwonek. Pomóżcie proszę.
 
Do góry