reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

A ja musiałam zmienić decyzję odnośnie wózka... I teraz jestem w kropce, bo nie wiem co wybrać :-:)-( Zrezygnowałam z GTXa jak dowiedziałam się, że jego produkcja została zakończona, raczej nie znajdę do niego fotelika i jest strasznie niski. I od wczoraj siedzę cały czas przed kompem w poszukiwaniu czegoś dla siebie i dla Ninki oczywiście... Mam już straszny mętlik... Jedyne co wpadło mi w oko to Bebe Beni 4Runner (kiedyś Roan): Bebé beni - 4runner kolor: laguna blue albo fuchsia rouge albo Bebetto Solaris, Volcano. Wpadłam jeszcze na wózek EmJot Black&White, ale kompletnie nie wiem z czym to się je... Eh :no: jak ja nie lubię mieć mętliku w głowie...

EDIT: Znalazłam wózek!! I już się nie zastanawiałam, kupiłam od razu. Zdecydowałam się na Bebe Beni 4Runner, dokładnie taki: wozki-bebe-beni-gleboko-spacerowe-4runner_0_b.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
heledorka chcialam koniecznie cos co zmiesci sie bez problemu w bagaznik, taki ktorym bez problemu wjedzie sie do windy, autobusu itd. czasem pare cm wiecej i juz nie ma takiej mozliwosci. poza tym siedzenia nie moga byc jak dla mnie obok siebie bo zle sie prowadzi, wybralam tandem kees deluxe. jak dla mnie super, trzeba osobno dokupic tylko gondole, ale to koszt 150 zl wiec nie ma tragedii. pozniej ja zdejmujesz i masz znowu 2 siedziska :tak:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla
 
Wózka jeszcze nie mamy :/ Ani nawet wybranego modelu... Wiem, że nie będzie on przez nas bardzo używany, dlatego mamy problem z wyborem. Myśleliśmy już Barracuda i xlander ale jeszcze nie wybraliśmy :)
 
W sobote jedziemy na 90% po wózek :) Kobietka ma nam tylko napisać czy bedzie w domu :)Aż mi się mordka śmieje i doczekać się nie mogę.
 
reklama
Do góry