reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK CHICCOT

tysia19969

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
40
Potrzebuje opinii o tym wózku. Mamusie poradzicie czy warto go kupić.
wozek_chiccot_rozowy.jpg
 

Załączniki

  • wozek_chiccot_rozowy.jpg
    wozek_chiccot_rozowy.jpg
    54,1 KB · Wyświetleń: 3 241
reklama
Ja miałam 2w1 teraz spacerówke osobno ale nie parasolke.Jakis czas jeździłam parasolka i fajnie mi się jeździło a niektore są solidne tyle że droższe już. Lekkie co najważniejsze było dopóki nie kupiłam nowej spacerówki i oczywiście na wyjście na miasto czy do galerii fajne pomijając zimę .A wiadomo że najlepsza spacerówka to z pompowanymi kołami wygodna z dużym koszem itp bo na takich się nie ujedzie zima :)
Parasolki to też słabsze po wertepach.
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam 2w1 teraz spacerówke osobno ale nie parasolke.Jakis czas jeździłam parasolka i fajnie mi się jeździło a niektore są solidne tyle że droższe już. Lekkie co najważniejsze było dopóki nie kupiłam nowej spacerówki i oczywiście na wyjście na miasto czy do galerii fajne pomijając zimę .A wiadomo że najlepsza spacerówka to z pompowanymi kołami wygodna z dużym koszem itp bo na takich się nie ujedzie zima :)
Parasolki to też słabsze po wertepach.
Tylko trudno dostać coś dobrego lekkiego małego i z regulowanym oparciem [emoji52] tak by zajmowało jak najmniej miejsca w samochodzie
 
Ja mam inna spacerówke ale wiem ze bardzo lekka i szybko sie sklada i po zlozeniu zajmuje malo miejsca coto baby verona. Tyle ze nie jest jakas ladna
Widzialam ostatnio reklame wozka chicco spacerówka wazaca 4 kg wow..;)
Ale to nie pompowane kola a nie ukrywam ze jak sie inwestuje na dłużej to takie kola to mus np zima.
 
reklama
ja jeżdżę toyota yaris, wiec nie za duzy samochod i spokojnie wozek anex po zlozeniu sie miesci, moim zdaniem 9 miesiecy to troche mało na wozek parasolkę
 
Do góry