reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek parasolka

też mogę polecić jane muum z pełną odpowiedzialnością ;D jest wspaniałe, a wykonanie wskazuje, że będzie służyć latami :)
 
reklama
no w porównaniu do yezz to jest z dziesięć razy cięższy :) no może przesadziłam, ale na pewno sporo :)
 
A ja polecę coś zupełnie innego. W Polsce jeszcze nie spotkałam nikogo z takim wózkiem, my kupiliśmy na amazon.com za około 800 zł (już z przesyłką).
Wózek firmy cosatto, model supa.

z1.jpg

Plusy:
- jest inny - rewelacyjna kolorystyka (zobaczcie same: Buy the Cuddle Monster Supa Pushchair | Cosatto)
- lekki - około 7 - 8 kg.
- po złożeniu można go postawić w pionie (zajmuje mniej miejsca)
- można złożyć i rozłożyć jedną ręką (daję radę trzymając roczniaka na rękach)
- rozkłada się całkowicie na płasko
- ma ooooooogromną budę - jak wieje, można praktycznie całe dziecko przykryć
- da się mocno odchylić część materiału między budą a oparciem (super gdy dziecko śpi na spacerze latem)
- ma dwustronny śpiwór na zimę (jak się zabrudzi wystarczy obrócić, nie trzeba od razu prać), w którym są kieszenie na zmarznięte małe rączi
- śpiworek nie jest tylko na nogi ale też pod plecy (i też dwustronny - z jednej strony materiał, z drugiej polar)
- ma wkładkę spłycającą dla młodszych dzieci
- ma wysokie oparcie - dziecko długo pojeździ
- ma uchwyt do noszenia gdy jest złożony
- ma wyciągane rączki, więc mój Mąż, który jest wysoki, może sobie dostosować je pod siebie
- cały materiał z wózka można zdjąć i wyprać a nie tylko pojedyncze elementy
- przy budzie pojemna kieszeń na drobiazgi (zamyka się sama - na magnesy)
- w budzie zakrywane okienko z folią do podglądania dziecka
- w zestawie jest folia przeciwdeszczowa, więc nie trzeba dodatkowo dokupywać

Minusy:
- rączki do pchania są z takiej gąbki (wózek wielofunkcyjnym mam ze skórzanymi i to mi bardziej odpowiada)
- jest wąski (ale to chyba każda parasolka tak ma)
- nie ma dostępu do kosza, gdy oparcie jest rozłożone całkowicie na płasko
- dość wysoka cena ;)
 

Załączniki

  • z1.jpg
    z1.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 123
Ostatnia edycja:
reklama
Swoją drogą to ciekawy blog z poradami wiec warto skorzystać. Wcześniej także polecałam McLarena bo sami mieliśmy wózek tej firmy i wszystko było w porządku,żadnych awarii,a poza tym był też wygodny i pradtyczny,np podczas zakupów.
 
Do góry