reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek RIKO

WeronikaLat

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2020
Postów
602
Dzień dobry w poniedziałek 😉
Może któraś z Was mogłaby coś podpowiedzieć w wyborze wózka. Chodzi konkretnie o 3 modele RIKO
QUBUS
SWIFT
MARLA
Wózek typowo miejski, proszę o jakieś plusy i minusy.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak szukasz typowo miejskiego wózka to zerknij sobie na x-lander x-cite . Ja mam i jestem bardzo zadowolona. Fajnie się go prowadzi. ma duża budkę, regulowany podnóżek , teleskopową rączkę odblaski ledy , takie fajne bajery. Lekko się prowadzi i ma całkiem dobrą amortyzację. dodatkowo system anty shock jak dojedziesz do krawężnika to koła się cofają i nie czujesz tak zderzenia :p Ja sobie bardzo chwalę :)
U mnie już w domku RIKO 😊
 
Do góry