reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki itp.

A czy któraś z Was słyszała coś/używała wózka marki Camarelo? W szczególności model Sevilla? Mojej szwagierce bardzo polecali ten wózek w sklepie i mi w sumie też się podoba ale fajnie byłoby usłyszeć jakieś opinie od kogoś kto go użytkował...
 
reklama
Dziewczyny a czy któraś z Was używa wózka Peg Perego? Podoba nam sie parasolka tej firmy a w necie same pozytywne opinie, aż strach :p

aaa i jeszcze polecam ogladniecie filmikow na youtube z wozkiem ktory Wam sie podoba :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
joani widzę, że obstawiasz wózki podobnie jak ja:tak: nawet w sobotę byliśmy z mężem pooglądać dokładnie maxi cosi mura plus i mutsy evo. Maxi Cosi jest strasznie ciężki i jak dla mnie duży po złożeniu, sam stelaż zajmuje pół samochodu (a mamy combi) ma dośc głęboką spacerówkę, co po moich wcześniejszych doświadczeniach wiem, że dziecko by mi się wychylało i szybko przesiedlibyśmy się na zwykłą spacerówkę, a mutsy evo był moim faworytem do tej pory, tylko nie wiem czy mają koła pompowane, te z piankowymi po sklepie jak jeździłam po płaskiej powierzchni czuć było takie stukotanie, to na naszych chodnikach z kostki, dziecko ma niezłą telepawkę, no i mąż poczytał sporo opinii o tym wózku, ludzie do gondoli nie mają zastrzeżeń, ale spacerówka podobno koszmarna, dziecko się m.in. poci na tym materiale, kosz na zakupy za nisko jest (co sama tez zauważyłam) więc wszystkie śmiecie z chodnika masz w koszyku. No i jestem znowu w punkcie wyjścia, jak wpadnie ci coś fajnego w oczy to daj znać bo widzę że mamy podobne gusta;-)

wesolutka ja właśnie coraz bardziej jestem przekonana do kupna tylko porządnej spacerówki, nie ciężkiej, wygodnej. Nasz stary wózek to porażka, ciężki, ma podwójne koła z przodu więc źle się prowadzi, ale ta gondola w sumie jest ok, a i tak długo nią nie pojeżdżę, w sumie to już wrzesień będzie i na jakieś mega spacery się nie wybiorę, a wiosną przydała by się dobra spacerówka
 
dziewczyny mutsy ma tez nowy model igo, widzialam w sklepie ale sie juz nie przygladalam... moze te wady usuneli?
 
Maltanka, też mąż czytał wiele niezbyt dobrych rzeczy o evo.... Mura wiem, że ciężka i trochę budka gondoli nie jest zabudowana. Ja też jestem znowu w pkt. wyjścia :-)
Może coś udoskonalą za klika miesięcy...
Do mnie igo nie przemawi, bo ma kubełkową spacerówkę, a jak mały nie będzie chciał jeździć w gondoli bo i tak może być to go w kubełku nie położę.
 
ja mam jedo fyn właśnie dlatego że ma dużą gondolę a spacerówkę rozkładaną na prosto. Gondola ma jeszcze jeden plus że można podnieść trochę oparcie, spacerówka może nie wygląda rewelacyjnie ale dziecku jest w niej wygodnie bo jest szeroka. Można też na niego zamontować fotelik maxi cosi po dokupieniu przejściówki. Ja go nie sprzedałam z myślą o kolejnym dziecku więc nawet nie oglądam jakie teraz są wózki bo jeszcze mi się innego zachce i co? ;-)

Hej, ja właśnie po wielu rozmowach ze znajomymi i zasięganiu mnóstwa opinii zdecydowałam się na Jedo Fyn wersja memo ( w wersji classic własnie był problem ze spacerówką, jedna buda do gondoli i spacerówki i mamy na to narzekały). W wersji memo sa dwie budy - osobna do spacerówki i osobna do gondoli. Jak go zobaczyłam na żywo to jeszcze bardziej mi się spodobał. Cenowo porównywalny dość do bebetto. W Jedo podoba mi się duża, głęboka gondola i ekstra budka chroniąca przed wiatrem. Amortyzacja z tego co pamiętam regulowana, w ogóle świetny materiał i wykonanie. Ciekawe jak się sprawdzi w praktyce... no i spacerówka jest rozkładana na płasko, można zamontować w obie strony, buda naciąga się do samego pałąka i fajne "wywietrzniki". Mi spodobał się ten wózek ..:: Jedo - wczytywanie ::.. kolor 266.

Wczesniej byłam zachwycona mutsy evo, fajny jest, ale drogi to raz, a dwa, że wg mnie płytka gondola i mała budka. To moja prywatna opinia. Maxi cosi mura odpadła ze względu na spacerówkę - w sumie wszystkie koleżanki z pracy (pracuję w babińcu) odradzały te kubełkowe spacerówki. A x-landera tez chciałam, ale znów wydawało mi się, że mała budka i gondola jak na nasze wrześniowe maluchy.

Ja mam ograniczone fundusze, więc Jedo Fyn jest dla mnie do przyjęcia. Jakbym miała więcej środków to podobaja mi sie równiez najnowsze peg perego.
Pozdrawiam :)
 
Już druga osoba pisze ze MURA ma kubełkową spacerówkę, co nie jest prawdą, jest normalnie rozkładana. To tak tylko dla jasności :-)
 
My zdecydowaliśmy się na ten wózek dokładnie ta oferta plus dodatki
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: Baby Jogger City Select DOUBLE wózek głęboko-spacerowy + 2 foteliki Maxi Cosi PEBBLE

Dziś już dzwoniłam jednak dostawa wybranego koloru będzie dopiero po 20 czerwca w życiu nie myślałam, że tyle na wózek będę czekać.
W ogóle dziwnym trafem na wszystkie o które pytałam musiałabym gdzieś tyle czekać.
Poza ABC ale byłby on bez gondoli bo te niewiadomo kiedy dotrą do dystrybutora.

Cena całości 5195zł :no:
Zobacz załącznik 617179
Taki wózeczek będziemy mieli :-) tylko czerwony, rama zostaje czarna.
Dodatkowo gondole i dwa foteliki maxi cosi pebble. Już nie mogę się doczekać!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja również zwracam honor i poprawiam błędną informację. Spacerówka w Maxi Cosi nie jest kubełkowa. Więc Mura 4 wraca do gry :-p
 
Do góry