reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-modele/opinie

Patrzyłam na te firmy Riko i nawet sporo modeli ich napisalam w "interesujacych" [emoji3][emoji173]
Ja jakbym nie miała już wózka chyba bym kupiła ten roan bass soft
Screenshot_2018-07-17-21-22-25.jpg

Bo spacerowka bardziej mi się podoba z wygladu niż ta co miałam przy swoim :) i słyszałam ze ogólnie bardzo dobry wozek
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-17-21-22-25.jpg
    Screenshot_2018-07-17-21-22-25.jpg
    78 KB · Wyświetleń: 4 507
reklama
Czy któraś z mam ma lub miała wózek firmy "Hot Mom" ? Bardzo mi się podoba ale zastanawiam się czy jest dobry.. Może któraś z mam może to z czystym sercem polecić ? [emoji4] Na początku chciałam wózek Cybex, później zobaczyłam ten no i tak mi się spodobał..

Dziękuję za wszelkie informacje !!!
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji847]
Screenshot_20180702-190415~2.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180702-190415~2.jpg
    Screenshot_20180702-190415~2.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 4 209
Nasz wybór to anex model cross . Jest bezpiecznym wózkiem , świetnie się prowadzi . Amortyzacja wózka tez jest bardzo dobra . Gondola posłużyła nam do 8 miesięcy wiec jest bardzo pojemna .
 
A czy któraś z Was może zna ABCdesign salsa 4 i byłaby w stanie polecić? Strasznie mnie kusi, ale wolę podpytać, wydaje mi się, że wszystkie moje wymagania spełnia, ale wózek to jednak ważna sprawa :p
 
Anex cross jak dla mnie najleszy . Świetnie się go prowadzi ma dobra amortyzację do tego gondola jest duża i świetnie wyglada .
 
a mi ostatnio wpadly w oko te nowe modele z Expandera- chociazby taki Xenon fajnie sie prezentuje :) zgrabniutki, proporcjonalny, zwrotny :) do miasta w sam raz.
 
reklama
A czy któraś z Was może zna ABCdesign salsa 4 i byłaby w stanie polecić? Strasznie mnie kusi, ale wolę podpytać, wydaje mi się, że wszystkie moje wymagania spełnia, ale wózek to jednak ważna sprawa :p
Ja ją mam i jestem bardzo zadowolona :) Super wózek na takie codzienne warunki :) Pewnie już wybrałaś, ale zawsze wolę odpowiedzieć, może komuś się przyda :) Bardzo fajnie jąprowadzisz i jest bardzo lekka :) Nawet najdrobniejsza mama da sobie z nią radę :) Dodatkowo spacerówka ma super amortyzacje, któa wszedzie da radę bez trząsania dzieckiem :)
 
Do góry