reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wózki

Ewela2805

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy któraś z mam ma lub miała wózek firmy "Hot Mom" ? Bardzo mi się podoba ale zastanawiam się czy jest dobry.. Może któraś z mam może to z czystym sercem polecić ? Na początku chciałam wózek Cybex, później zobaczyłam ten no i tak mi się spodobał..

Dziękuję za wszelkie informacje !!!
Screenshot_20180702-190415~2.jpg

Załączniki

reklama

NaturalnaMama

Rozwiązania
0
Tylko po co rozpoczynać nowy temat w naszym wątku, tym bardziej, że już taki jest?

Ewela2805

Rozwiązania
0
Ja nie widziałam tego tekstu jest szczerze mówiąc, a wstawiłam to już trochę czasu temu.. A nie wiem jak po prostu usunąć :)

NaturalnaMama

Rozwiązania
0
Ja nie widziałam tego tekstu jest szczerze mówiąc, a wstawiłam to już trochę czasu temu.. A nie wiem jak po prostu usunąć :)
O mamo, mi się wyswietlil jako nowy dodany, z dzisiejszą datą sorry, tapatalk ostatnio daje ciała po całości...

Ewela2805

Rozwiązania
0
O mamo, mi się wyswietlil jako nowy dodany, z dzisiejszą datą sorry, tapatalk ostatnio daje ciała po całości...
9ego sierpnia dodałam , miesiąc temu.. A nie widziałam że inny temat był otwarty no i jeszcze dokładnie nie wiedziałam jak apka działa więc może temu..

NaturalnaMama

Rozwiązania
0
9ego sierpnia dodałam , miesiąc temu.. A nie widziałam że inny temat był otwarty no i jeszcze dokładnie nie wiedziałam jak apka działa więc może temu..
Tak, teraz dopiero widzę datę. Wcześniej mi przyszło powiadomienie ze otwarlas nowy temat właśnie. Tapatalk ma tylko miesięczne opóźnienie jak widać...

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry