reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ewela2805

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2017
Postów
1 393
Czy któraś z mam ma lub miała wózek firmy "Hot Mom" ? Bardzo mi się podoba ale zastanawiam się czy jest dobry.. Może któraś z mam może to z czystym sercem polecić ? [emoji4] Na początku chciałam wózek Cybex, później zobaczyłam ten no i tak mi się spodobał..

Dziękuję za wszelkie informacje !!!
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji847]
Screenshot_20180702-190415~2.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180702-190415~2.jpg
    Screenshot_20180702-190415~2.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 3 860
reklama
Ja nie widziałam tego tekstu jest szczerze mówiąc, a wstawiłam to już trochę czasu temu.. A nie wiem jak po prostu usunąć :)
 
O mamo, mi się wyswietlil jako nowy dodany, z dzisiejszą datą [emoji50] sorry, tapatalk ostatnio daje ciała po całości...
9ego sierpnia dodałam [emoji4], miesiąc temu.. A nie widziałam że inny temat był otwarty no i jeszcze dokładnie nie wiedziałam jak apka działa więc może temu..
 
9ego sierpnia dodałam [emoji4], miesiąc temu.. A nie widziałam że inny temat był otwarty no i jeszcze dokładnie nie wiedziałam jak apka działa więc może temu..
Tak, teraz dopiero widzę datę. Wcześniej mi przyszło powiadomienie ze otwarlas nowy temat właśnie. Tapatalk ma tylko miesięczne opóźnienie jak widać... [emoji14]
 
reklama
Do góry