reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Z tego co doczytałam gondola maxi cosi mura ma długość 78 cm natomiast szerokość 32:baffled: nic mnie nie zniechęci ,postanowione chociaz napalam się jak szczerbaty na sucharka a na zywo nie widziałam:sorry2: wyczytałam,że to bardzo dobry i zwrotny wózek waga dość pokażna ale ja mam swoj dom więc wagą wózka sie nie interesuję.Jest to On dość chodliwy więc mam nadzieje,że po czasach eksploatacji szybko go sprzedam;-)
 
reklama
To rzeczywiscie malutka ta gondolka:) te co ja bym chciala wozeczki to mają szerokość gondolki nawet 38 cm:) a dł 82-84cm
mniejsze mnie nie przekonują:)

Też mam nadzieję, że na wiosnę, no moze na lato go sprzedam i kupię dzidzi na roczek coś lżejszego i do szybkiego składania.. ( nie mylic z parasolką):-)
margeritka, to moze przejdz sie do sklepu, a zobaczysz że oczy będą ci sie swieciły do prawie wszystkich wózeczków haha
 
Dodi u nas w miescie takich nie ma:baffled: musze jechać do łodzi ,w kwietniu planujemy juz kupić .Mam nadzieje,że na zywo tez mi sie spodoba bo jak nie to znowu zostaje na lodzie:sorry2:
 
Hej, czy któraś z Was interesowała się wózkiem firmy jedo - Wózki dziecięce JEDO.. Naczytałam się trochę na różnych forach i chyba zdecyduję się na tą właśnie firmę, typ Fyn. Cenowo także nie jest tragicznie, bo kosztuje ok. 1400zł. Co o nim sądzicie? U mnie na liście, jest jeszcze wspomniany Implast Bolder oraz X-Lander. Ten jednak w porównaniu z Implastem wydaje się lepszy (słowa mojego męża, który musiał osobiście dotknąć każdego wózka, i sprawdzić jak się prowadzi :) hehe). Dodatkowo moja sąsiadka ma Implast i co prawda chwali go ale mówi, że dziecko w spacerówce może jeździć do ok. roku, bo później już za mała.. Sama już nie wiem..
 
Konwalianka ja jestem z mężem w pełni zdecydowana na wózek firmy jedo jak tylko mały się urodzi jadę go odebrać bo już mam zapowiedziany że biorę. Nam także podoba się wersja FYN bo sam stelaż się najwygodniejszy nic nie wystaje ani nic. Mam doczynienia z tym wózkiem:) moja przyjaciółka go ma i często jest u nas:) bardzo wygodny:) a co do ceny niestety takie są wózki kochana drogie
 
Katerina co do kółek, wszędzie piszą, że pompowane zdecydowanie lepsze - zapewniają lepszą amortyzację
poza tym piankowe po jakimś czasie podobno się "ubijają" i piszczą i trzeba wymieniać
 
Margerita, bardzo mi sie podobuje ten wozio.:-)

Fajnie, jak wozek ma duza gondole, ale czasem moze byc tak, ze maluch bedzie ciekawy swiata i nie bedzie chial dlugo lezec, a w spacerowce tez mozna go cieplo otulic, przykryc itd.

Dzis idac z gorki, przyszla mi do glowy jeszcze jedna cecha idealnego wozka - hamulec przy raczce.;-)
 
reklama
wydrusia, cieszę się, że nie tylko mnie się podoba.. Także jesteśmy już niemal zdecydowani, tylko jaki kolor :blink: Oczywiście niby dla mężczyzny kolor nieistotny, a jak przychodzi co do czego, to proszę.. pierwszy zabiera głos:confused:

Katerina, Co do kół, to ja na początku nie chciałam pompowanych, jednak w sklepach w jakich byliśmy wszyscy podkreślają ich wyższość nad piankowymi. Mnie trochę martwi jedynie fakt, że można złapać "gumę", chociaż nie wiem jak często się to zdarza..

emkamek, wydaje mi się, ze hamulec jest ważny, ale nie jest piorytetem, tym bardziej, że nie ma fajnych wózków z takim hamulcem.. inne kwestie są chyba bardziej istotne.. dla mnie osobiście ważne było m.in. aby w gondoli było regulowane oparcie, dzięki temu maluszek bardziej ciekawy świata, będzie mógł go podziwiać jeszcze w gondoli.
 
Ostatnia edycja:
Do góry