reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Racja maqnio, troche te ceny duże tych fajnych wózeczków.
Ja raczej gondolkę kupię uzywaną, a potem jakąś porządną spacerówkę nową kupię..taka lżejszą, bo te 3 funkcyjne wózki z reguly są ciężkie..
 
mi sie np nie podobaja gondole, wole jak mozna zamontowac fotelik do wozka, nie dosc ze jest zgrabniejszy, mniejszy to i lzejszy a z gondoli sie i tak i tak dlugo nie korzysta bo dziecko sie szybko zaczyna podnosic i gondolka idzie w odstawke.
 
A ja stwierdziłam ze kupię spacerowkę od razu, z wkładka głęboką. Latem będzie akurat a zimą dzidziol już będzie siedział. Do tego z tych wkładem można usunąć usztywnienie i mogą robić zimą za osłonkę na nóżki ew. za śpiworek :)
Kazdy z tych wózkow do których dałam linki ma taka opcje a poza tym wszystko inne na czym mi zalezy. Teraz tylko muszę namierzyc je w sklepie i porównać "na żywo". A potem zacznę polowanie na używane. Niestety ceny nowych potrafią powalić :(
 
Fajny ten wózeczek, ale ja po małej sie przekonałam, że nie warto czasami kupowac drogiego z bajerami.. Ja miałam 3 wozki i w sumie każdy był do d... Jakos źle trafiałam:)
Ja to w samym foteliku to dzidzi raczej bym nie woziła, przecież to niczym nie jest osłoniete.. ani od słońca alni od deszczu.. i dzidzia ciągle taka zgieta, a to nie jest za dobre na początku.. dzidzi musi byc na płasko.. na zakupy czy krótki dystans to ok, ale tak na codzień to nie bardzo.. ja tam jestem za gondolka na poczatek a potem od razu jakaś fajna spacerówkę, co można szybko złożyć i wepchnac do samochodu.. Bo taki 3 funkcyjny to trzeba odłączyc to siedzisko a potem złożyć stelaż, więc za duzo roboty jak dla mnie..
 
Ten akurat drogi nie jest bo hurtowo:)
Nosidełko to tylko na krótkie dystanse:)
Masz racje gondola jest najwygodniejsza i najbezpieczniejsza dla maluszka:)
 
A gondolę kupie na pewno jakąś stabilna i dość dużą..żeby była wygodniutka i na pewno na pompowanych kołach..moja koleżanka kupila taka leciutką, żeby nie dźwigać dużo po schodach, ale na każdej dziurze w chodniku to dzidzia aż podskakiwała, bo to takie kółeczka piankowe i z przodu były mniejsze więc nie była za stabilna, tylko sztywna..a dała za niego 1500zł, bo to bylo ze spacerówką.. i jak mała miala jakieś 1,5 roczku to kupowała juz inny wózek, bo tamten był naprawde sztywny i niewygodny w jezdzeniu..

wydrusia ten wózeczek wygląda dosc stabilnie, tym bardziej że ma pompowane kólka..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry