reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Czasami i pobujać trzeba ;-) Wszystko z umiarem, tylko raz dzieciątko będzie takie malutkie.

Jedyne co mogę poradzić z całą odpowiedzialnością, to KONIECZNIE idżcie do sklepu i obejrzyjcie wózek, zanim kupicie go przez internet. :-)
 
Marzena, a dlaczego mi odradzasz?

Kkasiulka, wiem. Problem w tym, że na tej mojej zapyziałej wsi, nie ma takiego wózka nigdzie :( Nawet zjeździłam Bielsko w poszukiwaniu...

Może żeby nie przyzwyczajać dziecka?? Najlepiej jak zasypia samo, Maja tak śpi od....5 miesiąca? Odkładałam ja do łóżeczka i zasypiała sama, tak jest do tej pory, baaaardzo to wygodne :-)

Ja skorzystałam z okazji jak byłam we wrocławiu w odwiedzinach i siostra zabrała mnie na wypad na zakupy. Pomacane jest lepsze. Kupując przez neta kupiłabym okropnie obrzydliwy kolor. Masz jeszcze sporo czasu ;-)
 
bardzo fajny ten x-lander co pokaalas i nie jest az taki drogi...ja narazie mam metlik w glowie, do tego dziadkowie chca kupic wozek a sama nie wiem do jakiej ceny oni zamierzaja mi kupic ten wozek...
wiec jest problem, wiadomo iz nie chce przesadzac z cena ale tez nie chce taniego gowna ktore mi sie rozsypie do zimy..
do tego dochodzi kolor i jest problem ahhh
Mam nadzieje ze ten watek bedzie dosyc czesto maglowany i bedziecie wlasnie wklecjac jakies linki lub fotki bo nieraz cos mowicie o wozku i nazwy wymieniacie a ja nie wiem o co kaman haha
 
reklama
tush nasi dziadkowie tez sie zgłosili do kupna wózka i też nie wiedziałąm do jakiej sumy. W koncu ustaliliśmy jaką sumę oni dają, a jak w razie spodoba nam sie droższy, to sobie dołożymy. zawsze to jakieś wyjście, zeby dziadków nie stawiać w niezręcznej sytuacji:)
 
Do góry