reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Ja mam dwa wózki po moim synku ale jeden jest taki szeroki tzn. koła, że mi przez nie które drzwi nie przechodzi takie jak autobus (mieszkam w UK) a drugi prowadzi się paskudnie (Chicco lite way). Jak jeździłam do rodziców to przez ostatnie półtora roku pożyczałam wózek od przyjaciółki i się w nim zakochałam i już kupili mi go rodzice heh szybko ale okazja była używane ze wszystkimi dodatkami za niecałe 1000 zł no a mówię o Inglesina Zippy model z 2006 roku. Wózek się lekko prowadzi, dziecko ma w nim dużo miejsca, wystarcza od urodzenia do 3 lat... po prostu jestem z niego bardzo zadowolona.

519SYII-ssL._SX315_SY375_.jpg41zQY1o5etL._SX315_SY375_.jpg41BqTEo4dGL._SX315_SY375_.jpg
 
reklama
Tush wybór jest ogromny ale polecam jazdę próbną po sklepie my pierwszy wózek kupiliśmy w PL i po całym sklepie nim jeździliśmy prowadzi się dobrze bo jest na trzech kołach a to przednie obraca się o 360' ten drugi kupiliśmy w UK i nie zrobiliśmy testowej jazdy i parę razy myślałam, że go wyrzucę na śmietnik. Co do Inglesiny to teraz mają nowsze rozwiązania wpinania i wypinania wszystkich elementów ale tak po za tym to się niczym nie różni, niestety nie sprzedają tej marki w UK :confused2:
 
Ja mam dwa wózki po moim synku ale jeden jest taki szeroki tzn. koła, że mi przez nie które drzwi nie przechodzi takie jak autobus (mieszkam w UK) a drugi prowadzi się paskudnie (Chicco lite way). Jak jeździłam do rodziców to przez ostatnie półtora roku pożyczałam wózek od przyjaciółki i się w nim zakochałam i już kupili mi go rodzice heh szybko ale okazja była używane ze wszystkimi dodatkami za niecałe 1000 zł no a mówię o Inglesina Zippy model z 2006 roku. Wózek się lekko prowadzi, dziecko ma w nim dużo miejsca, wystarcza od urodzenia do 3 lat... po prostu jestem z niego bardzo zadowolona.

Zobacz załącznik 319811Zobacz załącznik 319812Zobacz załącznik 319813

no wlasnie to mi bez roznicy skad on jest, pewnie i tak bedzie z Polski bo moi rodzice strasznie sie uparli na zakupp nam wozka, zatsanawiam sie wlansie jak ja go wytestuje, bo nie mam zamiaru juz jezdzic do Polski przez przynajmniej rok czasu - ahh wiem ze bedzie ciezko i bede musiala sie sugerowac recenzjami i opiniami wlasnie Was tutaj...
Tutaj w Uk te ceny - kolory mnie przerazaja wiec napewo bedzie wozek z Polski
musze sie przeciez wyrozniac z moja dzidzia hehe
poczytam wiecej na temat tego Inglesina Zippy
 
To zależy czego oczekujesz od wózka poza wyglądem.
Ja mam okreslone punkty których się trzymam i nie kupię wózka który ich nie spełnia. Gorzej że te wymagania windują cene wózka do granic 2000 (za uzywany i prawie 4000 za nowy :/ ) Dzis znalazlam alternatywę dla emmaljungi
wózek HIKER - KOLEKCJA 2011 u producenta!! NOWOŚĆ (1418247354) - Aukcje internetowe Allegro
Ma wszystko czego oczekuję od wózka. Do tego niska cena. Nie znam tylko wymiarow spacerówki, czekam na odpowiedź sprzedajacego.
 
no ja napewno nie bede szalala z wozkiem za cene 2000zl lub wiecej bo po pierwsze oim zdaniem to przesada a po drogie to az tyle kasy szkoda mi by bylo na wozek ktory tak sobie wyglada. no ale o gustach sie nie gada...
Dla mnie musi byc dobrze skretny, wygodnie sie jezdzilo, mialo regulowana raczke bo jestem wysoka i aby mialo wszytsko w jednym zebym nie musiala co chwile dokupowac jakis rzeczy, a ciezki moze byc bo nie musze nigdzie go dzwigac a mieszkam kolo super wielkiego parku i rzeki wiec bede miala gdzie spacerowac na sciezkach rowerowych. wyglad tez ma duze zneczenie - napewno sie zdecyduje na jakis ulubiony kolorek...

sadze ze najrozsadniejsza kwota dla moich rodzicow bedzie cena do 1500zl max...
 
reklama
no wlasnie wiem ten drugi link jest wlasnie za 1200 i mi sie naprawde podoba ale ma rozne opinie na necie...ale ogolnie te negatywne ze jest ciezki to mnie nie interesuja bo naprawde mi to bez roznicy mam duze auto i domek do ktorego latwo sie wjezdza wiec nie przeszkadza mi iz bedzie mial 16kg a nie zaledwie 11kg czy 13kg nie jest to az taka drastyczna roznica a mi to nie robi roznicy...
wiem ze ludzie nazekali na czeste pompowanie kolek ale byc moze to bylo w starszych modelach musze wyczytac dokladnie i zapytac sie sprzedawcy jak cos
 
Do góry