reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Kupiłam wózek!! Używany, ale dokładnie taki jak chcę i nie za 2000 tylko za 1500 :-D A do tego fotelik 0-13kg, parasolka i pałąk - zabawka do wózeczka, moskitiera, osłona przeciwdeszczowa, torba i ocieplacz na nóżki - taki spiworek :-). Teraz tylko musze o tym jakoś mężowi powiedziec :-D
Stan idealny, męczyłam ludzi o zdjecia z każdej strony przez dwa dni :-D
Jak sie cieszę :-D
 
Ostatnia edycja:
jak dojdzie do mnie, to wstawie zdjecia. Bo te które mam sa bardzo szczegółowe, np stan materacyka, albo koła albo zawieszenie ;-) Niestety wózek jest z warszawy, więc nie mam możliwości zeby podjechac tam i obejrzeć dlatego meczylam ich o zdjecia :-D
Ale pochwalę się na 100%

No i gondolka jest drewniana a nie plastikowa i ma wentylowane dno. Do tego jest możliwość podniesienia czesci dna do pozycji półleżącej dla dziecka które już zaczyna się podnosić :-)
Gondola ma też funkcję kołyski, no i to co dla mnie było priorytetem, czyli miękkie zawieszenie, duża gondola, wysokie oparcie w spacerówce i przekładana rączka :D Spacerówkę można rozłożyć do pozycji leżącej i ma 5punktowe pasy :-)

Ale jestem nakręcona. Cieszę się jak dzieciak z wymarzonego prezentu gwiazdkowego :-D

A i zapomniałam, jest jeszcze adapter do fotelika w cenie, wiec mogę fotelik podpiąć do stelaża, nie muszę brać całej gondoli jak gdzieś pojedziemy na przyklad na pol dnia ;-)

taki jest (zdjęcie ze strony producenta)

1356.jpg


Koszyk mam inny, bo taki "szmaciany", no i w środku jest zupełnie biały a nie we wzorki jak na tym zdjeciu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin, gratuluję decyzji, i trochę zazdroszczę, zwłaszcza zdecydowania, bom zielona niczym niedojrzałą sałata ze szklarni po sezonie :)

Ile waży to cudo? Nie ukrywam, że dla mnie to jest najważniejsze, póki się nie przeprowadzimy, a to pewnie ze dwa lata, muszę targać go na 3cie piętro i to mnie przeraża. łapie za każdy wózek i masakra! poniżej 15kg wybór jest strasznie ograniczony, mam wrażenie...

Teraz dopiero widzę zdjęcie, super wygląda! Mój typ :)
 
Do góry