reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Co do ceny jak najbardziej zdaje sobie sprawę że to naprawdę sporo. Ale myślę że to bardzo indywidualna kwestia. Koszt wózka pokrywają dziadkowie w moim przypadku, chociaż akurat nawet gdyby nie dali tych pieniędzy też bym się na niego zdecydowała. Co do przyszłości wózka albo przyda się nam dla drugiego dziecka, a jeżeli się nie zdecyduje na drugą ciążę to po prostu go odsprzedam.
No tak, masz całkowitą rację. Liczy się przecież komfort i bezpieczeństwo naszych dzieci, więc to logiczne
 
Ja mam podobne nastawienie. My się mieścimy w 4000 wózek 2w1, fotelik, baza i adaptery. Mało? Dużo? Nie wiem. Może szukałabym taniej, jak bym musiała całą wyprawkę sama kupować. Ale dużo rzeczy podostawałam. A może kupiłabym lepszy i droższy, jak bym wiedziała, że drugie dziecko planuję. A tak to też będę chciała odsprzedać i odzyskać część pieniędzy.
to jest kwestia indywidualna, dla kogoś to bedzie suma kosmiczna za wózek, a ktoś powie "co tak tanio".
Jedno jest dla mnie wązne, dziecku musi być wygodnie i bezpiecznie. Nie kupię bubla, wolę dopłacić.
Inaczej jest sprawa z ubrankami i zabawkami, dzieci szybko wyrastaj, mogę mieć używki :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
a ja dalej czekam, aż pojawi się w sprzedaży Cybex e priam... I zaczynam się obawiać czy nastąpi to przed lipcem... Już we wszystkim sklepach w okolicy jesteśmy wpisani na listę oczekujących.
Gratuluję Wam kupionych wózków - oby dobrze Wam służyły.
Co do cen za wózek, to jest tak indywidualna sprawa że ciężko na ten temat dyskutować. Nam cena za wózek, fotelik i bazę wychodzi ok. 10500zł. Dla niektórych cena kosmos, a dla innych do przełknięcia. Jednak nauczona doświadczeniem wiem, że o wiele łatwiej potem jest sprzedać coś drogiego, dobrego, markowego za dobrą cene niż rzeczy na które może pozwolić sobie każdy... Dlatego teraz nie zamierzam oszczędzać na wyprawce, zwłaszcza że to będzie raczej nasze ostatnie dziecko.
 
a ja dalej czekam, aż pojawi się w sprzedaży Cybex e priam... I zaczynam się obawiać czy nastąpi to przed lipcem... Już we wszystkim sklepach w okolicy jesteśmy wpisani na listę oczekujących.
Gratuluję Wam kupionych wózków - oby dobrze Wam służyły.
Co do cen za wózek, to jest tak indywidualna sprawa że ciężko na ten temat dyskutować. Nam cena za wózek, fotelik i bazę wychodzi ok. 10500zł. Dla niektórych cena kosmos, a dla innych do przełknięcia. Jednak nauczona doświadczeniem wiem, że o wiele łatwiej potem jest sprzedać coś drogiego, dobrego, markowego za dobrą cene niż rzeczy na które może pozwolić sobie każdy... Dlatego teraz nie zamierzam oszczędzać na wyprawce, zwłaszcza że to będzie raczej nasze ostatnie dziecko.
Zastanawiałem sie wczoraj gdzie zniknełaś :)

My kupiliśmy używany wózek chico urban. Z tego względu ze jak mały zacznie siadać chce kupić porządną wygodną spacerowke :) czy będę zadowolona zobaczymy :)
 
Kiedyś kilka razy pisałam na głównym wątku i każdorazowo zostałam „zagadana” bo trwały jakieś dyskusje i się zniechęciłam. ‍♀️ Do tego parę razy byłam na małym „urlopie”, a i ciąża mi mija w ekspresowym tempie. Tydzień temu się wzięłam za kompletowanie wyprawki i od tego czasu boję się podchodzić do laptopa - potem ucieka mi kilka godzin na przeglądaniu stron z rzeczami dla maluszków. No i miałam też taki tydzień nerwów, gdzie podejrzewano u mnie cholestazę, a przed 30 tc jest to skrajnie niebezpieczne. Na szczęście badania ją wykluczyły.
 
Kiedyś kilka razy pisałam na głównym wątku i każdorazowo zostałam „zagadana” bo trwały jakieś dyskusje i się zniechęciłam. ‍[emoji3601] Do tego parę razy byłam na małym „urlopie”, a i ciąża mi mija w ekspresowym tempie. Tydzień temu się wzięłam za kompletowanie wyprawki i od tego czasu boję się podchodzić do laptopa - potem ucieka mi kilka godzin na przeglądaniu stron z rzeczami dla maluszków. No i miałam też taki tydzień nerwów, gdzie podejrzewano u mnie cholestazę, a przed 30 tc jest to skrajnie niebezpieczne. Na szczęście badania ją wykluczyły.
To super ze wykluczyły ze wszystko u was dobrze :*
Niech rosnie malenstwo dalej spokojnie :*
A ty nie szalej tak z wyprawka [emoji14]
 
a ja dalej czekam, aż pojawi się w sprzedaży Cybex e priam... I zaczynam się obawiać czy nastąpi to przed lipcem... Już we wszystkim sklepach w okolicy jesteśmy wpisani na listę oczekujących.
Gratuluję Wam kupionych wózków - oby dobrze Wam służyły.
Co do cen za wózek, to jest tak indywidualna sprawa że ciężko na ten temat dyskutować. Nam cena za wózek, fotelik i bazę wychodzi ok. 10500zł. Dla niektórych cena kosmos, a dla innych do przełknięcia. Jednak nauczona doświadczeniem wiem, że o wiele łatwiej potem jest sprzedać coś drogiego, dobrego, markowego za dobrą cene niż rzeczy na które może pozwolić sobie każdy... Dlatego teraz nie zamierzam oszczędzać na wyprawce, zwłaszcza że to będzie raczej nasze ostatnie dziecko.

Tez czekałam z nadzieja ze E- Priam wyjdzie wmiare szybko ale Pani w sklepie (UK) mi mówiła ze oni widzieli jeden na pokazie dla sklepów i zamówili pokazowy który może w maju dostaną a potem i tak będzie czekać w kolejce [emoji53] potem po przemyśleniach zrezygnowałam bo podobno ciężki ten mechanizm a ja więcej jeżdzę autem niż chodzę. Mam na dzieje ze uda ci się go kupić bo brzmi fajnie ;)
 
reklama
@Myslniczek Dzisiaj stwierdziłam, że nieco ponad 3msc zostały mi do porodu, więc w ciągu dwóch najbliższych chce wszystko kupić, żeby w 9msc już odpoczywać.
Teraz w niedzielę wybieram się na Targi Dziecięce w Gliwicach, a 14 kwietnia będą na Stadionie Śląskim i mam nadzieję, że uda mi się kupić część rzeczy.

@D1407 Myśmy dzisiaj dzwonili jeszcze do sklepu i powiedzieli właśnie, że Cybex ogłosił termin sprzedaży wózków na okolice maja. Tak więc poczekamy, zobaczymy... Najgorzej jak zrobią w maju preorder, a fizycznie wózki będą w wakacje. Wtedy też będziemy musieli zrezygnować z e Priama i kupić zwykły. Póki co i tak waham się pomiędzy Birds od Paradise, a Rebellious dla synka.
Jaki wzór/kolor Wy wybraliście? :)
 
Do góry