reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

@Myslniczek Dzisiaj stwierdziłam, że nieco ponad 3msc zostały mi do porodu, więc w ciągu dwóch najbliższych chce wszystko kupić, żeby w 9msc już odpoczywać.
Teraz w niedzielę wybieram się na Targi Dziecięce w Gliwicach, a 14 kwietnia będą na Stadionie Śląskim i mam nadzieję, że uda mi się kupić część rzeczy.

@D1407 Myśmy dzisiaj dzwonili jeszcze do sklepu i powiedzieli właśnie, że Cybex ogłosił termin sprzedaży wózków na okolice maja. Tak więc poczekamy, zobaczymy... Najgorzej jak zrobią w maju preorder, a fizycznie wózki będą w wakacje. Wtedy też będziemy musieli zrezygnować z e Priama i kupić zwykły. Póki co i tak waham się pomiędzy Birds od Paradise, a Rebellious dla synka.
Jaki wzór/kolor Wy wybraliście? :)

Ja nie mogłam się zdecydować i w końcu dla córeczki wybraliśmy ramę rose gold , czarna gondole i siedzonko. Do tego szary fotelik Cybex z. Pierwszo chciałam wszystko szare ale w Priam rose gold rączka jest brązowa i wszystko się gryzło ze sobą i czarny najbardziej elegancko wyglądał. Ale jak już przyjdzie nasza rama to wtedy możemy jeszcze zmienić kolory bo maja na miejscu gondole i siedziska w innych kolorach.
 
reklama
@Myslniczek Dzisiaj stwierdziłam, że nieco ponad 3msc zostały mi do porodu, więc w ciągu dwóch najbliższych chce wszystko kupić, żeby w 9msc już odpoczywać.
Teraz w niedzielę wybieram się na Targi Dziecięce w Gliwicach, a 14 kwietnia będą na Stadionie Śląskim i mam nadzieję, że uda mi się kupić część rzeczy.

@D1407 Myśmy dzisiaj dzwonili jeszcze do sklepu i powiedzieli właśnie, że Cybex ogłosił termin sprzedaży wózków na okolice maja. Tak więc poczekamy, zobaczymy... Najgorzej jak zrobią w maju preorder, a fizycznie wózki będą w wakacje. Wtedy też będziemy musieli zrezygnować z e Priama i kupić zwykły. Póki co i tak waham się pomiędzy Birds od Paradise, a Rebellious dla synka.
Jaki wzór/kolor Wy wybraliście? :)
Też chcialam tam jechac ale my juz prawie wszystko mamy wiec chyba odpuszcze.
 
Ja nie mogłam się zdecydować i w końcu dla córeczki wybraliśmy ramę rose gold , czarna gondole i siedzonko. Do tego szary fotelik Cybex z. Pierwszo chciałam wszystko szare ale w Priam rose gold rączka jest brązowa i wszystko się gryzło ze sobą i czarny najbardziej elegancko wyglądał. Ale jak już przyjdzie nasza rama to wtedy możemy jeszcze zmienić kolory bo maja na miejscu gondole i siedziska w innych kolorach.
Rose gold z czarną tapicerką jest cudowny. Sama się nad nim zastanawiałam, potem braliśmy Jeremiego Scotta pod uwagę, ale mój M. uważa jest zbyt pretensjonalny... Więc padnie na któryś z tych poprzednich co pisałam. Tylko nie wiem, który będzie lepszy dla chłopca. Na żywo w sklepie widziałam Rebellious’a i był cudowny.
 
Też chcialam tam jechac ale my juz prawie wszystko mamy wiec chyba odpuszcze.

Zazdroszczę, ja to jedynie mam ciuszki, kupiłam laktator, gaziki, sól fizjologiczną i rzeczy dla mnie do porodu (tyle co udało mi się zamówić z apteki). No i łóżeczko będzie po córeczce. Ale z takich drobiazgów i rzeczy które cieszą to jeszcze nic nie mam. Jedynie mniej więcej wybrane na necie. Zastanawiam się ciągle nad wzorem i kolorem pościeli do łóżeczka bo do tego będę dopasowywać kolor przewijaka itd. Jedynie wiem, że do kosza Mojżesza zamówie komplet pościeli bambusowej w kolorze kremowym.
 
Ja nie mogłam się zdecydować i w końcu dla córeczki wybraliśmy ramę rose gold , czarna gondole i siedzonko. Do tego szary fotelik Cybex z. Pierwszo chciałam wszystko szare ale w Priam rose gold rączka jest brązowa i wszystko się gryzło ze sobą i czarny najbardziej elegancko wyglądał. Ale jak już przyjdzie nasza rama to wtedy możemy jeszcze zmienić kolory bo maja na miejscu gondole i siedziska w innych kolorach.
śliczny jest ten rose odcień
 
@Myslniczek Dzisiaj stwierdziłam, że nieco ponad 3msc zostały mi do porodu, więc w ciągu dwóch najbliższych chce wszystko kupić, żeby w 9msc już odpoczywać.
Teraz w niedzielę wybieram się na Targi Dziecięce w Gliwicach, a 14 kwietnia będą na Stadionie Śląskim i mam nadzieję, że uda mi się kupić część rzeczy.

@D1407 Myśmy dzisiaj dzwonili jeszcze do sklepu i powiedzieli właśnie, że Cybex ogłosił termin sprzedaży wózków na okolice maja. Tak więc poczekamy, zobaczymy... Najgorzej jak zrobią w maju preorder, a fizycznie wózki będą w wakacje. Wtedy też będziemy musieli zrezygnować z e Priama i kupić zwykły. Póki co i tak waham się pomiędzy Birds od Paradise, a Rebellious dla synka.
Jaki wzór/kolor Wy wybraliście? :)
Czy na tych Targach na Stadionie beda dostęone też wózki?
 
Takie targi to bardzo fajna sprawa, byłam juz po zakupie swojego wózka z koleżanką, mogła sobie pooglądać, obejrzałysmy wózki róznych firm, przedstawiciele zrobili nam prezentacje, mogłysmy podotykać i pojezdzić po sklepie. Mamy, które szukały spacerówek mogły "poprzymierzać" dzieci. Jezeli tylko w Waszych okolicach są takie targi to warto jechac :)
 
Czy możesz powiedzieć coś wiecej o tych targach @Betty93 ? Mam blisko, wiec chętnie się tam przejadę
Ostatnie targi już były w Gliwicach i wystawiały się wtedy sklepy z wózkami Cybexa. Teraz będą 14 kwietnia targi na Stadionie Śląskim, ale bardzo mało póki co jest informacji nt. wystawców. Natomiast jeśli zależy Ci na zobaczeniu tych wózków to na pewno są w Boćku w Zabrzu, w X-landzie i Bobo wózkach w Katowicach. :)

Ogólnie co do targów to w dużej mierze wystawiają się tam właściciele polskich marek dla dzieci oraz sklepy z asortymentem dziecięcym, którego nie ma w sieciówkach. Można wszystko zobaczyć, dotknąć, porozmawiać ze sprzedawcami, twórcami. Ceny zazwyczaj są targowe czyli do -20% (mega się opłaca wtedy kupować). No i bardzo często dostaje się zniżki na zakupy online. :)
 
reklama
Ostatnie targi już były w Gliwicach i wystawiały się wtedy sklepy z wózkami Cybexa. Teraz będą 14 kwietnia targi na Stadionie Śląskim, ale bardzo mało póki co jest informacji nt. wystawców. Natomiast jeśli zależy Ci na zobaczeniu tych wózków to na pewno są w Boćku w Zabrzu, w X-landzie i Bobo wózkach w Katowicach. :)

Ogólnie co do targów to w dużej mierze wystawiają się tam właściciele polskich marek dla dzieci oraz sklepy z asortymentem dziecięcym, którego nie ma w sieciówkach. Można wszystko zobaczyć, dotknąć, porozmawiać ze sprzedawcami, twórcami. Ceny zazwyczaj są targowe czyli do -20% (mega się opłaca wtedy kupować). No i bardzo często dostaje się zniżki na zakupy online. :)
Serdecznie dziękuje za informację :)
 
Do góry