reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
A ja dostałam dzisiaj V-Cross 4 (z piankowymi kółkami) i dzielę się wrażeniami "na gorąco". Dobrze amortyzowany, super zwrotny, dość lekki, gondolka średniej wielkości. Łatwo wpina się gondolkę i spacerówkę w stelaż.
No i troszkę o wadach: - zbyt luźna budka od gondolki (brak jakiegoś zaczepu który nie pozwalałby jej opadać), dziwna regulacja oparcia w spacerówce (nieporęczna), troszkę źle wyprofilowany fotelik samochodowy do całego zestawu.

Na razie tyle, jak troszkę więcej pojeżdżę to postaram się jeszcze coś napisać.
 
A ja dostałam dzisiaj V-Cross 4 (z piankowymi kółkami) i dzielę się wrażeniami "na gorąco". Dobrze amortyzowany, super zwrotny, dość lekki, gondolka średniej wielkości. Łatwo wpina się gondolkę i spacerówkę w stelaż.
No i troszkę o wadach: - zbyt luźna budka od gondolki (brak jakiegoś zaczepu który nie pozwalałby jej opadać), dziwna regulacja oparcia w spacerówce (nieporęczna), troszkę źle wyprofilowany fotelik samochodowy do całego zestawu.

Na razie tyle, jak troszkę więcej pojeżdżę to postaram się jeszcze coś napisać.
Super,że napisałaś-coraz więcej wiem o tym wózeczku i też chyba sie na niego zdecyduję.Napisz, gdzie go kupiłaś i na czym polega problem z regulacją oparcia.Czy ta budka zawsze opada??? Jaka była cena z fotelikiem? Dzięki:-D
 
Super,że napisałaś-coraz więcej wiem o tym wózeczku i też chyba sie na niego zdecyduję.Napisz, gdzie go kupiłaś i na czym polega problem z regulacją oparcia.Czy ta budka zawsze opada??? Jaka była cena z fotelikiem? Dzięki:-D

Ja kupiłam używany - roczny wózeczek razem z fotelikiem przez internet.
Regulacja oparcia w spacerówce jest za pomocą takich dwóch pasów i klipsa, ja spotykam się z czymś takim po raz pierwszy (zazwyczaj w wózeczkach miałam jakąś rączkę do regulowania oparcia). Dzięki tym pasom regulacja oparcia nie jest stopniowana, można je wyregulować dowolnie, ale wydaje mi się to mało praktyczne (sprawdzę to dopiero z dzidzią jak zaczniemy jeździć spacerówką.
Natomiast budka od gondoli sama nie opada, ale jest mało "naciągnięta" i nie ma się na czym zaczepić w wersji rozłożonej, więc wystarczy ją lekko poruszyć i łatwo, (zbyt łatwo moim zdaniem) się składa- muszę zapytać poprzednią właścicielkę czy wózeczek miał tak od nowości.

Mam nadzieję że pomogłam! Pozdrawiam!
 
ZyrafkaJa zdecydowałam się na v-travela i na pewno pod koniec roku będe go kupować. Moim zdaniem jest podobny do x-landera xa tylko dużo taniej wychodzi.
Ja już się zdecydowałam na v-travela - nie jest pewnie lekki, ale na początek dam rade go wnosić na piętro, a później jak dziecko będzie cięższe i będzie trzeba szybko gdzieś wyskoczyć to kupuje parasolke :-) Za oba wóżki i tak wyjdzie mi taniej niż za jeden droższy z wyższej półki, który i tak pewnie miały jakieś wady..
Czytając Wasze opinie widze, że nie ma wóżków idealnych..
 
Ostatnia edycja:
Ja już się zdecydowałam na v-travela - nie jest pewnie lekki, ale na początek dam rade go wnosić na piętro, a później jak dziecko będzie cięższe i będzie trzeba szybko gdzieś wyskoczyć to kupuje parasolke :-) Za oba wóżki i tak wyjdzie mi taniej niż za jeden droższy z wyższej półki, który i tak pewnie miały jakieś wady..
Czytając Wasze opinie widze, że nie ma wóżków idealnych..

Hmmm...Juz nie wiem sama,co myslec o tych V-crossach i V-Travelach. Podoba mi się ten wózeczek(tez bym wybrałam ten na czterech kółkach).Chciałaby miec mozliwośc poprowadzenia takiego w wersji z pompowanymi i piankowymi kołami-ciekawe,czy byłaby duża różnica??
Ja w każdym tygodniu zmieniam swojego faworyta:sorry2:
Ale co z tego,że się jakis wybierze przez internet,jak go nie będzie mozna spotkac w sklepie w swoim mieście.Doszłam do wniosku,że nie kupię np. na allegro, bo jest problem z reklamacją(trzeba wysłac wózek na swój koszt tam,skąd go przysłali).Do tej pory byłam tylko w jednym sklepie,ale takim ogroooomnyyyym-i tam nie było połowy wózków z mojej listy,szczególnie tych polskich.Za to pełno jest tych drogich,zagranicznych:-(.
 
reklama
Do góry