reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witam, jestem nowa na forum, mam pytanie związane z wózkami spacerowymi Peg Perego.Właśnie oglądałam ich stronę i zainteresował mnie wózek Peg Perego Uno Papaia.Czy ktoś ma taki wózek i czy może mi napisać co o nim sądzi?Jakie są jego wady i zalety?Mam córeczkę 7-miesięczną i chcę kupić spacerówkę dla niej z przekładaną rączką ale wybór jest tak wielki,że nie mam pojęcia na co się zdecydować.Proszę pomóżcie mi.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy
będę wdzięczna za opinie na temat dwóch wózków
1. Chicco S3 trójkołowy - kusi mnie to że ma dużą gondolę
2. X lander XT przystępna cena i polski :) ale obawiam się że gondola mała
Rodze końcem czerwca wiec dzidzia będzie w gondoli jeździła co najmniej do lutego tj 8 miesięcy.
Prosze doświadczone mamy o pomoc - dostaje juz swira :)
 
dziewczyny czy macie jakieś opinie o tym wózku?? właśnie szukam jakiejś fajnej spacerówki - ta wpadła mi w oko :biggrin2:

Wózek spacerowy Abc Design Astro kol.Zebu Stripe (607290516) - Aukcje internetowe Allegro

będę wdzięczna za każdą opinię :tak:
Zszokowała mnie cena!:szok: W ogóle nie wygląda na tyle-jest wręcz brzydki, za taka kwotę mozna kupić wózek wielofunkcyjny. Jedyne,co mi się rzuciło w oczy, to podnóżek-chyba jest zbyt krótki?Chyba że jest regulowany?
 
Ja odradzam bebe confort streety. Moze jedziło by się nim jako tako, gdyby chodniki były równe jak tafla szkła. Bardzo ciężki w prowadzeniu, mało solidny, wąskie siedzisko, brak podnóżka. Dla mnie masakra. Jedyny plus to przekładane siedzisko spacerówki.
 
Polecam IMPLAST VOLANT 3 bardzo fajny wózek, łatwo sie prowadzi a to jest w sumie najwazniejsze. I ogólnie ładnie się prezentuje.
Natomiast bebe confort streety odradzam. To jest jakaś wózkowa porażka. Moja koleżanka kupiła ten wózek przez internet i to był właśnie bład bo nei wiedziałą co ją czeka. A wózek jest tragiczny, ciężko się go prowadzi, jest jakiś z wyglądu taki sztywny ogólnie jak dla mnie brzydki i nie praktyczny. A ze ma przekladane siedzisko to tak zgadzam się to jest jeden jedyny plus tego wózka, ale teraz na rynku jest tyle wózków z taka możliwością wiec nei ma co patrzeć na bebe conforta :-)
 
Witam,
myślę nad wózkiem 3 w 1

- Jedo Bartatina (czterokołowiec)
- X-Lander XA (czterokołowiec- przednie koła skrętne)

Proszę osoby , które miały do czynienia z tymi wózkami o odpowiedzi na moje pytania oraz doradzenie , który wózek jest lepszy ?

1. Czy skoro urodzę w połowie listopada dzidzia spokojnie powiedzmy do maja pojeździ w gondoli ? (strasznie małe teraz te gondole robią)

2. Do jakiego wieku dziecko zmieści się w tych spacerówkach ?

3. Czy spacerówka rozkłada się całkiem na płasko (na leżąco) i czy podest na stopy też się unosi do pozycji leżenia ? (czy dziecko jest skazane na wiszenie nóg i tym samym zsuwanie się)
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie zakup wózka to stres.. miała być przyjemność, ale po przeczytaniu mioliona postów na różnych forach dochodzę do wniosku, że trudniej kupic dobry wózek niż samochód. Podoba mi sie wizualnie ten Toledo, tylko cos mi sie zdaje ze ma małą gondolę (nigdzie nie znalazłam wymiarów) a córcie trza będzie w niej transportować przynajmniej do lutego... no i jest to chyba wózek dwu funkcyjny... a u nas musi byc możliwość montowania fotelika na stelażu bo mieszkamy na mega wiosce.. Zastanawiamy sie nad ABC Design 3tec albo rodeo... ale też podobno są to mało wytrzymałe wózki ;( i na piankowych kołach - podobno dziecko podskakuje na takich jak piłeczka... O pompowanych wiem tyle, że sąsiadka pompuje przed kazdym wyjsciem na spacer, są ciężkie i żeby dojechac do kasy w merkecie musi je sciągać zeby sie zmiescic :) (ma mikado boston)
Zanim podejmiemy z M jakąś decyzję pewnie osiwieje..
 
reklama
Do góry