reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

anney

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2014
Postów
4 412
rozmawiamy w watku na temat wozkow, spiworkow i innych cudow, potem bedziemy szukac postow tam ;) wiec przerzucam sie tu.

ja juz wypadlam z obiegu po tych 8 latach haha, jest tu was sporo mlodych i bardziej updatowanych mamus, wiec radcie jaki lekki, zwrotny, lekko sie skladajacy, w teren wozek mam ogladac.

marzyl mi sie bugaboo buffalo, ale skurczybyk ciezki! i marzenia runely.
buffalo_1-500x375.jpg
 

Załączniki

  • buffalo_1-500x375.jpg
    buffalo_1-500x375.jpg
    84,4 KB · Wyświetleń: 256
reklama
bratowa moja kupuje sobie NAvington Caravel
miala wczesniej bebecar i po jezdzie testowej mowie,ze navinton bije bebecary na glowe.
caravel-gs-xcar-opis-2013.jpg

i ma przede wszystkim miekkie zaiweszenie (u nich tez terenowy potrzebny)
 

Załączniki

  • caravel-gs-xcar-opis-2013.jpg
    caravel-gs-xcar-opis-2013.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 265
Kochane a jakieś propozycję wózków dla dwójki dzieci synek będzie miał tylko 2 latka jak się dzidzia urodzi i napewno będziemy dużo z wózka korzystać bo do samego miasta mamy z 20/30 min spacerkiem i napewno będzie synek wózkiem jeździł..
 
Mi się podoba quinyy moodd :) Mój podopieczny używał wózka quinny innego modelu i byłam zachwycona, zwrotny, lekki, bez problemu biegałam z wózkiem jak mały spał:) Ale tu mnie martwi, czy spacerówka nie jest za mała i na ile będzie praktyczny, są różne opinie na jego temat, albo bardzo złe albo bardzo dobre.
 

Załączniki

  • wozek mood.jpg
    wozek mood.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 186
Super temat. Wczoraj podejrzalasm ciut czym to teraz sie jeździ I zawrotu glowy dostałam :O Taki wybór! Anney ja po 10 latach to juz wogóle jak ... dinosaur. Hihi będę podglądać wiec wasze propozycje
 
reklama
Dziewczyny.
Na forum lipcówek jest dziewczyna która prowadzi bloga o wózkach. Kupuje testuje i odsprzedaje.

To nie żadna reklama ani nic w tym stylu, nie odbierzcie mnie źle.

Mama Wozi Bardziej

Można też na fb ją znaleźć.
 
Do góry