reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

Właśnie dla starszych dzieci są fajne rozwiązania do pojedynczych wózków a dla bliźniaków jakiś taki marny wybór. No albo cena z kosmosu. Moja córka ma 2 lata i 3 miesiące i nie ma szans żeby jeździła w wózku. Już z 4 miesiące nie mogę jej do niego wsadzić. Mam nadzieję, że jak się urodza maluchy to jej się nie odwidzi. Jak wlacze komputer to zobaczę tego britaxa :-D
 
reklama
Mi dla blizniakow to sie podoba bugaboo donkey. Nawet dzisiaj sie jemu przygladalam bo do zlobka gdzie chodzi Maja, przychodzi po dziecko matka, ktora ma teraz blizniaczki. Fajny jest. Ale cena odstrasza.
 
Właśnie tego tako biorę pod uwagę bo ma wszystko oddzielnie, plus pompowane koła. Bugaboo są super ale i cena właśnie jest super :-D

Na szczęście jeszcze sporo czasu na myślenie i wybieranie. Dobrze, że to przyjemne sprawy i można je załatwić przez internet :-D
 
Olka ja to bym wolała najpierw w sklepie zobaczyć i potem kupić taniej w internecie.. Pierwsze wózek kupilam z internetu i nie byłam zadowolona..
 
Loveboiled tak by było najlepiej ale wątpię żeby w jakiejś hurtowni był duży wybór wózków bliźniaczych. Niestety z reguły większość jest na zamówienie. Ale czasu jeszcze sporo, opinii w internecie na szczęście też sporo więc może się uda trafnie wybrać.
 
My mieliśmy tako jumpera bo syn był z końcówki września i chcieliśmy dużą gondole żeby zime przejeździć i tak też było ale spacerówka z tego wózka była tragiczna. Poza okropnym wyglądem to na tych pompowanych kołach nie mogłam wjechać do osiedlowego sklepu. Teraz planujemy kupić tylko wózek głęboki o ile są takie bez opcji 2w1 lub 3w1 a potem spacerówkę jakąś leciutką.
 
Jogobelka z tego co wiem to bez problemu można kupic sama gondole. Ja tez sie nad tym zastanawiałam ale liczę sie z tym ze dziecko może mi cala zimę w gondoli nie przejezdzic a jak w lutym by dowalili śniegu to lekka spacerówka przy naszych super odśnieżanych chodnikach może nie dac rady.
I widzę ze ty tez z tako niezadowolona a w necie maja super opinie i widzę ich coraz więcej na ulicach.
 
Ale sa super wozki 3 w 1 ..tylko grzeba sie przyjzec kazdej czesci ;) ja bez fotelika nie dalabym rady ;)
 
reklama
Do góry