reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ja miałam z córką mutsy transporter i byłam bardzo zadowolona. Lekki, po złożeniu jest malutki i wejdzie do każdego bagażnika. Latal z nami srednio co 3 miesiace samolotami i nic mu nie bylo. Polecam :)
Sama teraz się nad nim zastanawiam.
1495710863-aaaaaa.jpeg


1495710869-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
A myślisz, że sprawdzi się w zimowych warunkach? Xlander zdawało mi się, że ma większe kółka dlatego się zaczęłam zastanawiać. Mutsy można dostać w świetnych cenach, bo myślę o używanym, to kolejny plus :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
1496061561-aaaaaa.png


Nasz wymarzony ^^ dziadkowie moi w prezencie dla prawnuka zamówili ;) do 2 tygodni będzie u mnie :)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie że już macie wózek :-)
Pamietam, że ja przy zakupie wózka czułam się jakbym co najmniej kupowała nowe auto lub dom :-)

Odnoście naszego wyboru pozmieniało mi się.... I mam większe wątpliwości. Obczytalam fora i mało kto poleca anexa :-/ w weekend jedziemy pooglądać wózki i mam nadzieję, że przynajmniej wybierzemy wózek który nam się spodoba. Zakup zostawiam na końcówkę ciąży :-)
 
Fajnie że już macie wózek :-)
Pamietam, że ja przy zakupie wózka czułam się jakbym co najmniej kupowała nowe auto lub dom :-)

Odnoście naszego wyboru pozmieniało mi się.... I mam większe wątpliwości. Obczytalam fora i mało kto poleca anexa :-/ w weekend jedziemy pooglądać wózki i mam nadzieję, że przynajmniej wybierzemy wózek który nam się spodoba. Zakup zostawiam na końcówkę ciąży :-)
Ja jeszcze musze 2 tyg poczekać aż dotrze do mnie do domu ;) ale widziałam go w realu znajoma ma ;) i jest super ;) ja nie chciałam czekać bo mój mąż więcej jest w trasie niż w domu ;) i chcemy całą wyprawkę skompletować juz do 6 miesiąca ;) żeby później nie musiałam chodzić po sklepach. Ogromnym brzuszkiem ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1496077468-aaaaaa.jpeg

U mnie taki z milu kids starlet :) ladnie wykonany, wysoki jest jesli ktos takiego szuka :)
1496077577-aaaaaa.jpeg

A tak sie prezentuje wnetrze z kocykiem i podusia :D
1496077619-aaaaaa.jpeg

I fotelik :) spacerowki nie rozpakowalam jeszcze, ale tez ladna :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry