reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózkowy lansik

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
147
Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam spacery z wózkiem, mam fisia na punkcie wózków, wkładek, śpiworków i dodatków i najchętniej kupiłabym tego milion i co spacer, to w innym. Dla mnie mamusia z wózkiem, to ikona macierzyństwa. Jak jest u Was? Jesteście wózkowe "blachary"?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Tak na prawdę to na wiele rzeczy trzeba spojrzeć przy wyborze wózka. Ostatnio mam wrażenie, ze większość mam kieruje sie wyglądem, a to nie o to chodzi, bo oprócz wyglądu musi być bezpieczny i komfortowy. W spacerówce koniecznością są zabiezpieczenia, najlepeij w formie pięciopunktowych pasów, materiały, z których wykonany jest wózek powinny być nadające sie do mycia/ prania i nieuczulające, a hamulce powinny całkowicie blokować koła. Masz już coś na oku @Oliwka88 ?
 
reklama
Mi koleżanka poleciła wózek Junama Madena, ponieważ sama go używa i jest bardzo zadowolona. Brałam pod uwagę jeszcze Bebetto Tito, który od kilu miesięcy posiada moja bratowa. Pod względem estetycznym oba bardzo mi się podobają, poza tym mają świetną amortyzację (6 punktową), dobrze wentylowaną dużą gondolę, duży koszyk na zakupy, łatwe do utrzymania w czystości materiały, skrętne koła, wygodny hamulec. Zależało mi żeby wózek posiadał koła nadające się na każdy teren. Długi czas zastanawiałam się, który będzie lepszy i zdecydowałam się na Junama Madena. W jego wyborze przeważyła tylko jedna rzecz, a mianowicie żelowe koła. Nie wyobrażam sobie ciągłego pompowania, łapania gumy i wymiany dętek, a przy żelowych kołach nie ma tego problemu. :) Osobiście najwięcej zachodu sprawił mi wybór fotelika samochodowego. Codziennie miałam inny pomysł. Ostateczne zdecydowaliśmy się na zakup fotelika Cybex Aton 5 ale braliśmy pod uwagę również Avionaut Ultralite Pixel.
 
prawda jest taka, że większość zestawów 2w1,czy 3w1 jest bardzo ciężkich i niezgrabnych. Ja się zdecydowałam na vivę, bo ma styropianową gondolkę i składanie spacerówki ze stelażem i w jest bardzo zgrabna. Amortyzacja, koła, dodatki to w większym lub mniejszym zakresie pojawia się i w innych zestawach.
 
dziewczyny, a ja mam takie pytanie. Na fejsbukowych stronach z wózkami czy innymi akcesoriami dla mam pojawiają sie czasem różne konkursy, ze można wygrać wózek czy jakieś inne gadzety. Znacie kogoś kto wygrał? Czy to jest bujda?
ostatnio wygrała dziewczyna na stronie tutisa, myślę, że to prawda, bo to nie był konkurs na lajki, tylko trzeba się było wykazać
 
Tak na prawdę to na wiele rzeczy trzeba spojrzeć przy wyborze wózka. Ostatnio mam wrażenie, ze większość mam kieruje sie wyglądem, a to nie o to chodzi, bo oprócz wyglądu musi być bezpieczny i komfortowy. W spacerówce koniecznością są zabiezpieczenia, najlepeij w formie pięciopunktowych pasów, materiały, z których wykonany jest wózek powinny być nadające sie do mycia/ prania i nieuczulające, a hamulce powinny całkowicie blokować koła. Masz już coś na oku @Oliwka88 ?
właśnie coraz bardziej przekonuje się do Tutisa.. tylko właśnie nie wiem czy Aero czy Viva Life. Podobają mi się oby dwa, czy ktoś wie? czym konkretnie się różnią? I które modele są wykonane z ekoskóry?
 
My z mężem właśnie zastanawiamy się nad vivą z ekoskory, przejrzałam już wszystkie sklepy i olxy i się zdecydowaliśmy w końcu. Teraz myślimy nad kolorem, mnie się podobają jaśniejsze odcienie a mój praktyczny małżonek woli coś ciemniejszego..
 
reklama
Do góry