reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
witam mialam podobny problem staralam sie o swoje pierwsze dzidzi gdzies ok roku i udalo sie dopier jak przestalam o tym myslec po prost w pewnym momencie doszlam do wniosku ze moze jeszcze nie czas i zaczelam jakos inaczej planowac przyszlosc i wtedy niespodzianka test pozytywny taraz moja niunia ma 4,5 roku za drugim razem starlismy sie przeszlo rok i zaszlam dopiero gdy wmowilam sobie ze to na pewno teraz sie uda jednak wczesniej przechodzilam katorge kazda kolejna @ to byla tragedia ktora z pewnoscia odczul moj biedny maz .jednak tak naprawde nie wiem ktory sposob jest bardziej skuteczny ,chyba po prostu nie poddawac sie i pozytywnie myslec ;)
 
Myślę, że pozytywne myślenie w tym momencie jest na miejscu i nie można niczego robić na siłę !!! Poprostu trzeba bardzo pragnąć - oboje z partnerów musi poprostu tego chcieć !!!Ja teraz tylko muszę czekać na @ bo inaczej nici z naszych starań (pisałam o tym wcześniej mam problemy z @ !!! ) Ale ciągle jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że wszystko się ułoży tak jak bym tego pragnęła !!!! Pozdrawiam Wszystkich papa :) :) :)
 
A tak wogóle to dzień dobry :D

Pięknie dziś słoneczko świeci i mam nadzieję, że taka pogoda będzie przez cały dzień :) Na obiad przychodzą teściowie, tak że dziś się muszę postarać ;)

Życzę wszystkim MIŁEGO DNIA :D
 
No wlasnie u mnie tez sie pojawilo wreszcie sloneczko...
szkoda, ze tak pozno, bo caly weekend deszczowy :(
mam nadzieje, ze juz tak zostanie i bedzie prawdziwa wiosna juz na dobre :)

milego dnia!
 
reklama
Pogoda się wczoraj troszkę "załamała" - zaszło słoneczko i powiewał chłodny wiatr ::) Ale generalnie było bardzo przyjemnie :)

A u mnie na suwaczku 2 miesiące i dwa dni :laugh: Ależ mnie to cieszy, że ubywa dni ;) ;D

 
Do góry