reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Ja też Aniam, nie kupuje warzyw w supermarketach jak i mięsa, ale mam koło domu znakomity bazar, gdzie są leprze warzywa, choć i tak wiem, ze nie są to uprawy ekologiczne. :tak:
 
reklama
Możesz też kupić kaszkę manną firmy Bobovita - ona jest błyskawiczna, od razu z dodatkiem mleka modyfikowanego - wtedy tylko wsypujesz do wody i mieszasz. :tak:
 
ewa-kurcze ja też wygodna jestem wszystko gotowe hihhiihhi :-D:-D ALE JABŁUSZKA SAMA MU TRE BO MAM AKURAT SWOJE NA DZIAŁCE kurcze bukfy mi wyszły ale z lenistwa dziś nie poprawię bo mi się nie chce hihihiih:-D:-D mam totalnego lenia dziś a co kiedys tża co nie hehehe:-):-):-)
 
A my możemy wprowadzić coś z nowości, mamy pełną dowolność czy zacząć od jabłuszka, marchwi,brokuła lub dyni. Byle pojedynczo, tydzień na jednym i potem sukcesywnie zastąpić jeden posiłek mleczny "obiadkiem" lub "deserkiem".
Więc kupiłam śliniak:-p w weekend startujemy.

Z wprowadzeniem glutenu czekamy do 6 miesiąca.
 
Nam dzisiaj pediatra poleciła aby zastąpić jedno karmienie mleczne zupką marchewkową. Od jutra startujemy - oj będzie się działo. No i tak jak pisze Sanya - cały tydzień tylko dodatkowo ta zupka. W następnym tygodniu chyba jabłuszko włączymy.
 
Ja też Aniam, nie kupuje warzyw w supermarketach jak i mięsa, ale mam koło domu znakomity bazar, gdzie są leprze warzywa, choć i tak wiem, ze nie są to uprawy ekologiczne. :tak:

Ida - ja też kupuje na bazarkach a najbardziej lubie rynek u tesciów tam nawet mozna kupić jajka od ptaków które chodza i grzebia i nie sa trzymane w klatkach:tak:

Ja jutro jeszcze dam soczek z wodą i potem daje marchewe .. soczek był bezpieczny z butli he he , teraz się zacznie śliniak też mam
 
reklama
jejku fajnie macie...ja nadal czekam....Poczekam sobie jeszcze do konca miesiaca, niech juz mala skonczy te 4 miechy i potem zobaczymy, bede sie zastanawiac co najpierw...:)
 
Do góry