reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WROCŁAW prowadzenie ciąży NFZ

Dołączył(a)
11 Listopad 2019
Postów
3
Poszukuję ginekologa na nfz do prowadzenia ciąży, we Wrocławiu na internecie nie ma zbyt wielu opinii a spotkałam się z tym że te złe usówali. Jeśli mogłaby któraś polecić to byłoby super🥳🙃🙂
 
reklama
Rozwiązanie
Mateusz Skiba przyjmuje na brucknera, a rezyduje na klinikach. mega dobry lekarz. jeżdżę do niego aż z Brochowa, dojeżdżam pociagiem. i sympatyczny, i przykładny, staranny, bada długo, jeśli ma choć cień wątpliwości zleca badanie, lub daje zalecenia do samokontroli w domu. można mieć z nim kontakt przez telefon. bada delikatnie, a w usg długo wertuje obraz. wizyty zazwyczaj trwają 30 minut, nie będę kłamać, są spore obsuwy, bo tam nie wiadomo jak z rejestracją od kiedy te rodo weszlo. są różne położne, niektóre wyczytaja po nazwisku więc wtedy wg godziny, a niektóre twierdzą że decyduje kolejność przyjścia.. no więc wiadomo jak to wygląda. ale naprawdę uwazam że warto. zleca wiele badań, docieka. w dodatku lekarz młody, więc aktualne...
Ja bylam pod opieką Karola Bielasik...pod kątem genetycznym...ale chyba tez prowadzi ciaze...ma bardzo dużą wiedze i doświadczenie

Można go znalezc w DCG dolnośląskim centrum ginekologii

Poczytaj na stronie...pozdrawiam!
 
Mateusz Skiba przyjmuje na brucknera, a rezyduje na klinikach. mega dobry lekarz. jeżdżę do niego aż z Brochowa, dojeżdżam pociagiem. i sympatyczny, i przykładny, staranny, bada długo, jeśli ma choć cień wątpliwości zleca badanie, lub daje zalecenia do samokontroli w domu. można mieć z nim kontakt przez telefon. bada delikatnie, a w usg długo wertuje obraz. wizyty zazwyczaj trwają 30 minut, nie będę kłamać, są spore obsuwy, bo tam nie wiadomo jak z rejestracją od kiedy te rodo weszlo. są różne położne, niektóre wyczytaja po nazwisku więc wtedy wg godziny, a niektóre twierdzą że decyduje kolejność przyjścia.. no więc wiadomo jak to wygląda. ale naprawdę uwazam że warto. zleca wiele badań, docieka. w dodatku lekarz młody, więc aktualne wytyczne i zalecenia zna. z l4 nie ma problemu. raz nawet przedłużył mi to zdalnie, przez co mogłam odwołać wizytę. to samo jak potrzebowałam dokumentu do becikowego, sam mi wydrukowal, wpisał ten dokument w domu (z datami badań) , i z pieczatka przychodni zostawił dla mnie na rejestracji, dzięki temu nie musiałam czekać na wizytę.
 
Rozwiązanie
Do góry