reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
Jak chcecie rodzić w nowym szpitalu to nogi zaciskać jeszcze przez tydzień. Otóż potwierdzam informacje od dziewczyn (pytałam babkę na portierni dziś). Od jutra Dyrekcyjna nie przyjmuje już nowych pacjentek, a podobno od 18.04 mają już zacząć na Borowskiej.

Także czekać, a później ja czekam na relacje jak tam się rodzi na Borowskiej;-)
 
Madlein, dzięki za wieści. Jupii :) Pewnie miejsc nie będzie, albo Mateo wyskoczy 17 :)
No ciekawa jestem jak to tam będzie. Oby nie wielkie rozczarowanie. Marma chyba rodziła na Kamińskiego.
 
a u mnie nadal cisza... w środę na kolejne ktg jadę, może się załapię na Borowską hihi, ale chyba bym nie chciałą być jedną z pierwszych eksperymentalnych pacjentek ;-) no tak czy siak chcę JUŻ rodzić
 
Może to mieć swoje plusy, bycie jedną z pierwszych na Borowskiej,:nerd:. Ja robiłam dzisiaj ktg. Położna powiedziała, że widać, że brzuszek pracuje i może na przestrzeni tygodnia się coś wydarzy. No, zobaczymy :-)
 
reklama
witam mamy wrocławskie :)

również czekam na relację z Waszych bytności na Borowskiej, bardzo jestem ciekawa jak tam będzie i czy w końcu się tam przeniosą!

a czy ktoś ma jakieś świeże njusy z Chałubińskiego? zastanawiam się, czy tam nie rodzić, dobrze że jeszcze duuuużo czasu do namysłu ;)
 
Do góry