reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżka zębuszka

Dołączył(a)
17 Październik 2009
Postów
3
Witam wszystkie mamy! Mam do Was takie pytanie, otóż mojej córeczce Oli rusza się pierwszy ząbek i spodziewam się, że niedługo jej wypadnie. Ola powiedziała mi, że w nocy odwiedzi ją Wróżka Zębuszka i zostawi prezent. Czy Wasze dzieci wierzą w taką Wróżkę? A jeśli tak to co im 'ona' przynosi? Pieniążki czy raczej jakiś upominek?
 
reklama
Witam wszystkie mamy! Mam do Was takie pytanie, otóż mojej córeczce Oli rusza się pierwszy ząbek i spodziewam się, że niedługo jej wypadnie. Ola powiedziała mi, że w nocy odwiedzi ją Wróżka Zębuszka i zostawi prezent. Czy Wasze dzieci wierzą w taką Wróżkę? A jeśli tak to co im 'ona' przynosi? Pieniążki czy raczej jakiś upominek?
Cześć, mój syn też mówi o wróżce, która kładzie pod poduszkę pieniążek więc nie mam problemu, ale syn widział w jakiejś bajce taką sytuację. Spróbuj dowiedzieć się czego twoje dziecko spodziewa się od takiej wróżki... Pozdrawiam :-)

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
W bajce o Śwince Pepie była wróżka zębuszka i kładła dla Pepy pod poduszką pieniążek, a zabierała ząbek :-D:tak:. Z tego co ja słyszałam to właśnie "wróżka" kładzie jakiś pieniążek ale nie może to być pieniążek papierowy tylko musi to być moneta. Ale dlaczego akurat tak to nie wiem :laugh2::-p;-)
 
W bajce o Śwince Pepie była wróżka zębuszka i kładła dla Pepy pod poduszką pieniążek, a zabierała ząbek :-D:tak:. Z tego co ja słyszałam to właśnie "wróżka" kładzie jakiś pieniążek ale nie może to być pieniążek papierowy tylko musi to być moneta. Ale dlaczego akurat tak to nie wiem :laugh2::-p;-)
Coś mi się zdaje że to ta bajka położyłam 5zł a ząbek schowałam do pudełka gdzie mam różne "pierwsze" rzeczy typu tasiemka ze szpitala, śpioszki, pierwszy zabek który wypadł..... Dostanie od nas do prezentu takie pudełko na 18 urodziny ....

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Coś mi się zdaje że to ta bajka położyłam 5zł a ząbek schowałam do pudełka gdzie mam różne "pierwsze" rzeczy typu tasiemka ze szpitala, śpioszki, pierwszy zabek który wypadł..... Dostanie od nas do prezentu takie pudełko na 18 urodziny ....

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

Mój malutki;-) nadal wierzy w wróżkę Zębuszkę choć potrafi być na nią oburzony , jak kwota nie jest po jego myśli.:sorry: Na całe szczęście ,ze jako prawie 11- latek ma jeszcze mleczaki bo dopiero w tym roku zaczęły mu wypadać :tak:
Zawsze zostawiam jedną monetę pod poduszką a zęba zabieram( operacja trwa w nocy :-))
 
Moja córcia też wierzy w Zębową Wróżkę a ma już 7 lat. Straciła już dwie jedyneczki, za które od wróżki dostała pieniążki. Jeden ząbek jedna 2 złotówka. Może to mało, ale stwierdziłam, że to ma być drobiazg, symboliczny pieniążek. Córcia oczywiście zadowolona z 2 zł pochwaliła się wszystkim po odkryciu znaleziska pod poduszką. Nie ważne było dla niej, że to tylko 2zł, ważne było to, że Zębowa Wróżka w którą wierzy przyszła i do niej.
 
U nas tez byla wrozka zebuszka:tak: Pierwszy zabek corki wypadl niedawno, i czekal do nocy nie spiac zeby zaobczyc wrozke:-):rofl2: Od dawna posiadala "kuferek na mleczaki" w nim miala zabka i schowala pod poduszke. Niestety zab wypadl w momencie, kiedy w portfelu byly tylko same "papierkowe" pieniazki:rofl2: wiec gdy w koncu zasnela to zrobilam zamiane:tak:
Ja mysle ze to fajna sparawa wrozka zebuszka...ciekawe czy mi tez przyniesie pieniazka jak jakis zab mi wypadnie:-D:-D:-D:-D
 
Mojej Ani jak wypadł pierwszy ząbek to wierzłya w zębuszkę:tak:;-) Teraz już nie...ale dalej wkłada go pod poduszkę:-D A ja tak jak Pchełka pierwszy schowałam do pamiątkowego pudełka:-)
 
reklama
wróżka zębuszka jest na czasie...hihih
Fifi tez wierzy...i radochę ma buszując pod poduszka po każdym mlecznym ubytku:-)!!
tez są to monety:-)
 
Do góry