reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżka zębuszka

Dziękuję Wam za odpowiedzi! Mój problem już chyba został rozwiązany!!!!
Super sprawa z tym pieniążkiem, na innym forum znalazłam też link do sklepu który sprzedaje upominki z okazji utraty ząbka (Magiczna Kraina Wróżki Zębuszki), więc jak fundusze pozwolą to może skorzystam. Ale na razie moneta wystarczy! :-)
POZDRAWIAM!!!!
 
reklama
U mnie tez byly juz rozmowy o Wrozce Zebuszce, ale Kubus sie o niej dowiedzial z bajki o Franklinie. Tam z kolei w nocy wymieniali zabka na jakis drobny prezent, typu ksiazeczka lub kredki. Ale z moneta tez mi sie pomysl podoba, zwlaszcza, ze moj synek zbiera pieniazki do skarbonki na swoje wymarzone zabawki.
W kazdym razie mamy jeszcze troche czasu zanim ten zabek wypadnie :-D
 
Ja nie chciałam za bardzo dawać prawdziwych pieniędzy. To w końcu dzieci, na pieniądze przyjdzie czas jak dorosną i nie bardzo będzie wiadomo co aktualnie jest na "topie" i może im się spodobać ;)

Szukałam na Allegro i w końcu kupiłam taką złotą monetę od "wróżki zębuszki" z obrazkiem wróżki i mleczaka. Mała cieszyła się bardzo. Było to elegancko zapakowane w taki woreczek, który wyglądał jakby faktycznie wróżka go zostawiła. Mała cały dzień chodziła uśmiechnięta, potem chyba w szkole się pochwaliła, bo inni rodzice dzwonili pytać co to takiego, bo ich dzieci też chciały. Polecam w każdym razie poszukać czegoś innego niż prawdziwe pieniądze, bardziej zabawkowego i pasującego do dziecięcego świata :)
 
Ekstra pomysł z tą monetą od Wróżki Zębuszki!! Podoba mi się znacznie bardziej niż dawanie prawdziwych pieniędzy. Niestety my nie przygotowaliśmy się wcześniej i przy pierwszym zębie daliśmy pieniądze i teraz pewnie, po kilku kolejnych razach, nie da się już tego cofnąć, jakby teraz wróżka przyniosła taką monetę z zębem to byłaby afera :p
 
Do góry