reklama

Wróżka zębuszka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Kaska30, 27 Październik 2009.

1. Kaska30

Kaska30 Początkująca w BB

Witam wszystkie mamy! Mam do Was takie pytanie, otóż mojej córeczce Oli rusza się pierwszy ząbek i spodziewam się, że niedługo jej wypadnie. Ola powiedziała mi, że w nocy odwiedzi ją Wróżka Zębuszka i zostawi prezent. Czy Wasze dzieci wierzą w taką Wróżkę? A jeśli tak to co im 'ona' przynosi? Pieniążki czy raczej jakiś upominek?

2. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

Cześć, mój syn też mówi o wróżce, która kładzie pod poduszkę pieniążek więc nie mam problemu, ale syn widział w jakiejś bajce taką sytuację. Spróbuj dowiedzieć się czego twoje dziecko spodziewa się od takiej wróżki... Pozdrawiam :-)

[​IMG][​IMG]

3. reklama
  4. kaderka

kaderka Gość

W bajce o Śwince Pepie była wróżka zębuszka i kładła dla Pepy pod poduszką pieniążek, a zabierała ząbek :-D:tak:. Z tego co ja słyszałam to właśnie "wróżka" kładzie jakiś pieniążek ale nie może to być pieniążek papierowy tylko musi to być moneta. Ale dlaczego akurat tak to nie wiem :laugh2::-p;-)

5. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

Coś mi się zdaje że to ta bajka położyłam 5zł a ząbek schowałam do pudełka gdzie mam różne "pierwsze" rzeczy typu tasiemka ze szpitala, śpioszki, pierwszy zabek który wypadł..... Dostanie od nas do prezentu takie pudełko na 18 urodziny ....

[​IMG][​IMG]

6. aga002

aga002 Fanka BB :)

Mój malutki;-) nadal wierzy w wróżkę Zębuszkę choć potrafi być na nią oburzony , jak kwota nie jest po jego myśli.:sorry: Na całe szczęście ,ze jako prawie 11- latek ma jeszcze mleczaki bo dopiero w tym roku zaczęły mu wypadać :tak:
    Zawsze zostawiam jedną monetę pod poduszką a zęba zabieram( operacja trwa w nocy :-))

7. wampi

wampi ..::..::..::..

Moja córcia też wierzy w Zębową Wróżkę a ma już 7 lat. Straciła już dwie jedyneczki, za które od wróżki dostała pieniążki. Jeden ząbek jedna 2 złotówka. Może to mało, ale stwierdziłam, że to ma być drobiazg, symboliczny pieniążek. Córcia oczywiście zadowolona z 2 zł pochwaliła się wszystkim po odkryciu znaleziska pod poduszką. Nie ważne było dla niej, że to tylko 2zł, ważne było to, że Zębowa Wróżka w którą wierzy przyszła i do niej.

8. Magdasf1

Magdasf1 Kura domowa;)

U nas tez byla wrozka zebuszka:tak: Pierwszy zabek corki wypadl niedawno, i czekal do nocy nie spiac zeby zaobczyc wrozke:-):rofl2: Od dawna posiadala "kuferek na mleczaki" w nim miala zabka i schowala pod poduszke. Niestety zab wypadl w momencie, kiedy w portfelu byly tylko same "papierkowe" pieniazki:rofl2: wiec gdy w koncu zasnela to zrobilam zamiane:tak:
    Ja mysle ze to fajna sparawa wrozka zebuszka...ciekawe czy mi tez przyniesie pieniazka jak jakis zab mi wypadnie:-D:-D:-D:-D

9. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Mojej Ani jak wypadł pierwszy ząbek to wierzłya w zębuszkę:tak:;-) Teraz już nie...ale dalej wkłada go pod poduszkę:-D A ja tak jak Pchełka pierwszy schowałam do pamiątkowego pudełka:-)

10. reklama
  11. aga002

aga002 Fanka BB :)

obyś nie wypowiedziała tego "w złą godzinę":-D:-D:-D:-D

12. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

wróżka zębuszka jest na czasie...hihih
    Fifi tez wierzy...i radochę ma buszując pod poduszka po każdym mlecznym ubytku:-)!!
    tez są to monety:-)

Poleć forum