reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hej, Pyś w przedszkolu, młody broi ze szczurami to klikam :-D
Ja zauwazylam, ze ostatnio strasznie racjonalnie sie odzywiam.
Przedtem zdarzalo mi sie jesc gllupoty, za duzo, monotonnie- teraz mam ochote codziennie na co innego, duzo zdrowych rzeczy i nie moge zjesc duzo bo zoladek mi doskwiera:confused:.
coz cialo samo wie czego trzeba.
U nas dzisiaj -25 wiec o polku nie ma co marzyc- szkooda, mlody rozkochal sie w jabluszku i taaaki wraca zmeczony, ze nawet ON nie ma sily za duzo broic.

JojoB zgadzam sie z wszystkim co napisalas, chyba mamy podobne poglady:-D
Co do karmienia to naprawde nie jest latwe, a dobra polozna moze zdzialac cuda.
A cc- tjaaaa ja po 2 tygodniach ledwo chodzilam, nie mowiac o wychodzeniu z domu na imprezy.:baffled:
sorrry za brak polskich ale mam tak rozwalona klawiature przez młodego, że cieżko korzystać-klawisze mi powyrywał, musze kupić nową ale na razie nie ma sensu.
 
reklama
Witam się nie wyspana z mega nudnościami od rana a w nocy z mega głodem co nie dał spać.
Chyba wstawię sobie małą lodóweczkę koło łóżka...:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny, nadrobiłam!! Ale piszecie, trzy dni mnie nie było a tu takie zaległości, no ale opanowałam. U mnie mdłości w miarę, głodna jestem non stop ale jak wezmę kęsa to mi się odechciewa i do kosza bo nie ten smak i coś innego i tak w kółko. Nic mi nie smakuje ale ciągle głodna jestem. Jedyne co przyjmuję to bułki z dżemem :szok: Ale kawka w pracy wypita no i byle do 15.00!! Po urlopie choć tak krótkim (od czwartku) ciężko wrócić do rytmu :dry:
 
Witam-ja również dołączam do Waszego grona wrześniówki-termin na 20 września. Z synkiem tez miałam termin podobny a Mikołaj urodziła się 6 października 2000r;-)
 
Halo witam wszystkich z ranka:-) a w szczegolnosci nowa wrzesnioweczke.
Ja jeszcze wroce do naciec w trakcie porodu. Ja sie spotkalam ze naciecie to ostatecznosc , czeka sie na naturalne pekniecia poniewaz te sie bardzo szybko goja i w odroznieniu do naciec nie sa tak bolesne pomimo szwow. Ja peklam w 3 miejscach powiem wam ze do dzisiaj mam problemy z utrzymaniem stolca . Tak ze, jak by nie patrzyl wszystko jest do d...
Kurcze u mnie sniezek spadl ale chyba dlugo nie bedzie bo na dworku plusowo.
 
Saraa no to masz fajnie:no::no::no: każda jest inna i inaczej przejdzie pęknięcia czy rozcięcie..szkoda że lekarze nie mogą wszytkiego wiedzieć:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ja mimo małej wagi synka też popękałam i w środku i na zewnątrz...załozyła mi naprawdę sporo szwów. Ale na szczęście wszsytko skończyło się dobrze:tak:
my jeździmy z M załatwiać urzędowe sprawy i przez ruch i świerze powietrze jakoś zapomniaąłm o mdłościach. ale widzę że Wy też nic tylko o szamanku:tak::tak::tak: no katastrofa..mogłabym zamieszkać w lodówce tylko że nic mi nie smakuje i jem z musu:dry::dry:
 
Poród w ogóle jest do d... Trzeba przeżyć i już.

She*shu witaj, fajny nick :)
JojoB ja tam wole myslec, ze to po prost doinformowanie ^^
A o chemii negatywnie mowi sie wszedzie ale machina reklamowa wkreca nawet najmadrzejszych. Wiadomo, na kazdym niepotrzebnym kremiki ktos zarabia.
Nikomu nie zalezy na naszej oszczednosci czy zdrowiu dziecka (jak chore to wiecej tego szajsu potrzebuje). A jak ktos olewa znawcow -lobbystow z tv to od raz nawiedzony.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!Ja chyba tez bede wrzesniowka:-)(tzn w ciazy jestem na bank tylko nie wiadomo jeszcze jak dlugo -9tego lutego mam usg to sie dowiem czy termin na sierpien czy wrzesien)

Pozdrawiam wszystkie wrzesniowki serdecznie i gratulacje:tak:
 
Do góry