reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Cześć dziewczyny:-)
przyznaję nie poczytałam za bardzo i przepraszam;-)
Co do ulotek i plakatów. chcę złożyć zamówienie ale.....nie wiem ile ich powysyłać. Napiszcie mi na pw ile plakatów czy ulotek chcecie bo jakoś nie ogarniam i nie wiem jak to zliczyć:baffled::baffled::baffled:
 
Witam was kochane....ja sie żegnam i do zobaczenia! trzymajcie kciuki bym nie zwariowała:zawstydzona/y:-Tak mi smutno i żal!!!! To wszystko mnie przerasta:zawstydzona/y:już nie daję rady-dziewczyny ja poprostu gasnę już nie mam radości takiej jak miałam...Rozmawiałam poważnie z moim,że jak sytuacja się nie zmieni pozostanie mi spakować siebie i małego bo ja takiego życia nie chcę....,że ja będe na walizkach i moje dziecie mamy nie będzie mieć teraz kiedy on mnie najbardziej potrzebuje....niech ma co myśleć-może coś ruszy bo ja już wymiękłam. Michaś nie chciał zasnąć-denerwował się-czuje,ze go opuszczam zasnął o 24.15:szok:...a jak jadł to trzymał mnie za rączkę-normalnie sie popłakałam....dlaczego to takie trudne...i ciężkie-zawsze pod górkę....
No i się pożaliłam:zawstydzona/y:-uciekam do małego chociaż napatrzę się na niego bo o 5.30 wyjeżdżam....nawet nie mam siły spać!!! Buziaczki dla as wszystkich i waszych szkrabków!!!papapa!!!
 
Witam,
ach jaki smutny post Gizelki :( Mój mąż to skwitował, że to nie chłop a pipa z tego twego mężą :/ Nigdy by nie pozwolił aby matka dziecko opuściła takie małe. Sam by na głowie stanął aby zapewnić więcej kaski. No ale już pojechałaś, może będziesz miała możliwość przeczytania opinii mego męża.

A my nocki ostatnio do dupy :/ Maks praktycznie to by z cyckiem w buzi spał, co mu wyciągnę to sie budzi i jęczy a smoka nie chce. Ale nie daję się i wyciągam bo normalnie oszaleć można, bo ja nie śpię w takiej wymuszonej pozycji więc nocki do bani :/ A jak dam butlę to nie chce pić skubany
 
Beniaminko dziękuję To działa :-D Mała już 4 razy wypiła taką mieszankę i chyba nie zauważyła zmiany;-):-)
Gizelko prawie się popłakałam czytając Twój post:-( Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i żeby ten czas Ci szybciutko zleciał Trzymaj sie
Ja sama z Gosią w domku mężuś w pracy dzieci w szkole
Mam pytanie do mam które podają butlę.Ile wasze dzieciaczki wypijają mleka na jeden posiłek i co ile jedzą?
Lecę bo mała już krzyczy Miłego poniedziałku:)
 
reklama
Hej!
U nas od rana potoki śliny. Smoczek wypluty i cały czas paluchy obrabia. Na szczęście nie płacze tylko gada i kula sie po kanapie.

Co do Gizelki to za każdym razem jak ze sobą gadamy przez telefon to jej mówie że ja bym tego jej chłopa dawno do pionu ustawiła. Ja sobie nie wyobrażam żeby zostawić dziecko i pojechać na zarobek bo mojemu dupy by sie nie chciało ruszyć by iść do dodatkowej pracy. Mam tylko nadzieje że coś dotrze do tego kretyna.
 
Do góry