reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Hej

Nie wiem, co której, więc napiszę tylko, że zdjęcia fasolek cudne i gratuluję wyników:-)

Ja dziś też wybrałam się do lekarza, żeby uregulować wszystko przed czwartkowym wyjazdem. Zrobiła mi podstawowe badania, co w przypadku tutejszej opieki zdrowotnej oznacza zmierzenie ciśnienia i zbadanie próbki moczu:-D Wszystko jest tak, jak być powinno, więc dostałam błogosławieństwo na lot. Po powrocie mam się zgłosić do kliniki i potem już będę szła zgodnie z harmonogramem:tak:

Miłego dzionka Babeczki:-)
 
reklama
ale ja mam wypieki na buzi, jak dotykam twarzy i szyi mam wrazenie ze sa gorace.... :(
Kobieto nie martw się na zapas! Ja od około 2 tygodni mam takie wahania temperatury, że szok. Małż tylko na mnie patrzy ze zdziwieniem, bo siedzę okryta kocem (szczelnie) a za 5 min rozebrana bez skarpetek. W nocy to samo odkrywam się bo mi bardzo gorąco (mokra jak szczur) za chwilę przykryta pod nos z zimna. Bądź spokojna. Pozdrawiam:)
 
Mam dzisiaj gorszy dzien... nie spalam cala noc poprzedniA, przezylam 6 lekcji w szkole, a teraz leze pod koldra bo nie dosc ze mnie rozpala, slaba jestem to jeszcze zjadlam na obiad kurczaka i zastanawiam sie kiedy go zwymiotuje, takie uczucie jakby zoladek chcial sie go natychmiast pozbyc ;p
jutro cala nadzieja w ginku :D
 
Tak piszecie o objawach i przypomina mi sie moja poprzednia ciaza. Nauczylam sie, ze w ciazy wystepuje tysiace roznych dziwnych objawow, boli itp. Zasada jest taka: w ciazy wszystko jest normalne. Jedynie plamienia i ostre bole brzucha naleza do niepokojacych objawow i trzeba sie udac do lekarza, bez wahania. Wszystkie inne dolegliwosci mozna opowiedziec ginowi podczas wizyty i pewnie powie, ze to normalne. Tak wiec lepiej nie przejmowac sie na zapas:)
U mnie bole glowy, troche nudnosci, czasami zakreci mi sie w glowie, jak dlugo stoje. POza tym OK. Ale w poprzedniej ciazy prawadziwe mdlosci zaczely mi sie dopiero pozniej, wiec czekam. Mam nadzieje, ze nie przyjda, bo wspominam je okropnie. Juz wolalam diete cukrzycowa i zastrzyki insuliny.
A do lekarza dopiero pojde jutro albo pojutrze. Jestem jeszcze u tesciow w Hiszpanii.
 
Mam dzisiaj gorszy dzien... nie spalam cala noc poprzedniA, przezylam 6 lekcji w szkole, a teraz leze pod koldra bo nie dosc ze mnie rozpala, slaba jestem to jeszcze zjadlam na obiad kurczaka i zastanawiam sie kiedy go zwymiotuje, takie uczucie jakby zoladek chcial sie go natychmiast pozbyc ;p
jutro cala nadzieja w ginku :D

Ja też dzisiaj nie bardzo się czuję:baffled: Przez to lekarstwo które mam w zębie potęgują się moje mdłości bleee
 
to ja się witam podwieczornie :-D dziś zostałam wrobiona w zastepstwo z najgorszą klasą w szkole, więc ogólnie drugi dzień z rzędu od 10 do 17 w pracy :wściekła/y: masaaaakra!! zjadłam też szkolny obiad za nieobecnych - klopsiki mielone w sosie koperkowym i za każdym razem kiedy o tym myślę chce mi się rzygać, takie to było okropne, ostre jak diabli, szok że takie rzeczy dzieciom dają!!!!!!

dziewczyny nie nakręcajcie się tymi złymi nastrojami, czeka nas całe 9miesięcy chwiejnych humorów!!!!
 
Pytanie do tych, które się znają albo już mają dzieci:
na suwaczku jest informacja, ze dziecko ma w 6 tygodniu już 4 mm a moje maleństwo ma 2,2 mm ale usg pokazało, że to 6 tydzień i już sama nie wiem w co wierzyć :confused:
 
reklama
musisz mieć zaufanie do swojego lekarza, jeśli nie masz - szukaj innego, takiego, który wzbudzi w Tobie od razu zaufanie i będziesz miała pewność że dobrze poprowadzi Twoją ciążę i że Tobie i Twojemu dziecku nic nie grozi! spokojnie, każda ma milion pytań i wątpliwości, ale z każdym sobie poradzimy :-D
 
Do góry