kasiazabka
Zaangażowana w BB
Dziewczyny jak pomóc dzoiecku przy zaparciach? Amelka juz 2 dni nie może zrobic kupki, preży się i idą tylko pryki:-(
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Teraz zasnął przy cycu i żal mi go odkładać. A na dokładkę odkryłam u niego ciemieniuchę w brwiach
Specjalnie profilaktyczne wcieram w główkę Olejuszkę a to dziadostwo w brwiach się zagnieździlo :-( Trzeba będzie się z tym rozprawić 
Dziewczyny jak pomóc dzoiecku przy zaparciach? Amelka juz 2 dni nie może zrobic kupki, preży się i idą tylko pryki:-(

witam robaczki
moje dziecko jest anty łóżeczkowe - czy wasze maluchy chętnie śpią w lóżeczkach?? mój najbardziej lubi spać w wózku i z mamąw nocy spimy w 4 i jest mega cięzko jak tylko odłożę Adika do łożeczka od razu się budzi...
Starszak spał wczoraj od 17-7 dzisiaj
Palemko K odstawiasz D podajesz do 2 roku życia najlepiej![]()
Dziewczyny jak pomóc dzoiecku przy zaparciach? Amelka juz 2 dni nie może zrobic kupki, preży się i idą tylko pryki:-(
nie no na pewno nic nie ma, tym bardziej, że nie wiem gdzie szczepili, i obejrzałam dokładnie
Rano stwierdziłam, że dzisiaj dzień piżamowy, i córeczka się słucha
fasolka u mojej córci też ropiało. i mowili, ze tak ma byc, ale jak się strupek zrobi, to nie moczyc. a Małemu jeszcze nic się nie robi. narazie czerwonawe.
kasiazabka - mi pediatra kiedys powiedziala, ze nie mozna codziennie pomagac rurką czy termometrem, bo mięsnie odbytu się rozleniwią i będzie dziecko coraz trudniej się załatwiać.
ja proponuję mojej podawałam trochę wody przegotowanej na czczo do popicia i nie miala zaparc. a teraz stosujemy infacol, i maly potrafi pomarudzić ale po 5 minutach spinania jest kupka.