reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Izus - moj tez byl podatny na uczulenia,ale to go nie uczulalo... jesli nie mleko to tak jak Merlin ... herbata z cytryna i miodem, moj lekarz mowil,ze strepsils mozna (miod z cytryna)... powodzenia! nienawidze chorobsk...
 
reklama
Izus wlasnie malutka to bierze od ciebie przeciwciala. Sprobuj soku z cebuli. Wiem tak jak czosnek zmieni troche zapach mleka ale co robic. Mozna paracetamol brac. I jak pisaly dziewczyny miod pomaga bardzo.
 
dobranockam

Izuś zdrowka, nie znam sie moze syrop z cebuli
stokrotka oj chlapie chlapie a w dodatku przestaje sie w wanience miescic :baffled:

jutro czekają mnie wie trudne rozmowy (nie o prace) resztki paznokci poskubie z nerwow no
 
*martusia* wiesz co przy wszystkich dolegliwościach, które mi dokuczają nie mam gorączki, wieczorami tylko 37,3 wiec głupio by mi było lekrza wzywać :) ale dzięki, w sumie zapomniałam, że jest w razie czego taka opcja

taycia muszę wypróbować wodę z solą, mleko odpada, bo nie pijam. Myślisz, że miód nie uczuli dziecia a czosnek nie zmieni smaku mleka?? Bo nad tym też już się zastanawiałam, nad herbatą z miodem czy kanapką z czosnkeim dodanym do masła.

Izuś mi się kilka razy zdarzyło zjeść jedzenie przyprawione czosnkiem, i sos czosnkowy też jadłam dość wcześnie, bo jak Adrian miał 2 miesiące i nie zauważyłam, żeby jakoś mniej chętnie cyca jadł. Mi lekarz na ból gardła pozwolił Strepsils i te rozgrzewające napoje typu Fervex z Paracetamolem też można.
 
reklama
Miodek już sobie zapodałam, jeszcze przypomniałąm sobie, że dostałam sok z malin taki własnej roboty więc i on może pomoże a na pewno nie zaszkodzi i jeszcze raz dzięki za wszystkie rady, są na wagę złota :)

Dobrej nocki życzę, żeby Wasze pociechy spały jak moja ostatniej nocki
 
Do góry