reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Jestem po wizycie. Więc nic nie przepowiada porodu. W czwartek mam ktg i mam wziąść ze sobą torbę z rzeczami, bo jak coś będzie po badaniu nie tak to mnie zostawią w szpitalu. Jak będzie wszystko ok to następną wizytę będę miała za tydzień we wtorek.
Trzeba będzie podkręcić sprawę przytulankami, może jeszcze w tym tygodniu coś zdziałamy, oby... :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, nie nadrobie narazie, ladnie sie cycowalismy i maly spal kupkowal i jadl i nasz spokoj zburzyly wyniki crp bo sa podwyzszone, prawdop przez gbsa i malego zabrali na kroplowki a ja czekam na laktator :(
Bu :(
 
animka też to mam to hemoroidy, zrobiły ci się w wyniku zwiększonego parcia dziecka, ja w szpitalu to myślałam jak oni mnie pozszywali, też mnie nie bolało, ale niestety nie zginęło do dnia dzisiejszego, musisz uważać na zaparcia bo wtedy się będą pojawiać i może boleć, no i u mnie później dzień przed @ się pojawiały nie bolały wtedy ale dyskomfort pozostał.

aureolcia reszta dzieciaczków się urodzi, te co urodziły się oswoją trochę i znowu będzie więcej postów mam nadzieję
 
Cześć dziewczyny !

Jestem czerwcową mamą 2013.
Gratulują już rozpakowanym i trzymam kciuki za czekające na TEN dzień.

Pewnie nie w głowie Wam teraz biznes ale zapewne są mamy, które swojej pracy nie porzuciły lub planują coś po macierzyńskim.
Chciałabym Wam pokazać jak można fajnie i prosto fakturować.
Napisaliśmy wraz z mężem program do fakturowania online afaktury.pl - jeżeli któraś byłaby zainteresowana proszę o rejestrowanie się lub kontakt do mnie na priv.. Dla Was będą rabaty !

Przepraszam raz jeszcze za wpis nie w temacie - nie jestem spamerką lecz jedną z Was, udzielającą się w mamach czerwcowych 2013.

Pozdrawiam :)
 
alpine ja bym nie jechała od razu na IP poczekaj do wieczora zobaczysz


lilah
naturalny jednak bezpieczniejszy, przynajmniej takiego zdania jest mój gin.

Mój za to jest zdania, że to trzeba b. indywidualnie oceniać :) (no i plotka o tym, że żony ginekolgów nie rodzą naturalnie nie wzięła się z niczego)
Jutro mamy wizytę więc pewnie będę wiedziała więcej - do terminu zostało nam jakieś 12 dni, więc czas już podjąć decyzję co i jak :D Ale chyba zostaniemy przy planie, że rodzimy naturalnie a jakby coś nie szło to szybko cc.

Ma któraś z Was doświadczenia ze Szpitalem Bielańskim (najlepiej z ostatniego roku, albo dni :DDD )
 
O jejku ale sie nagle posypalo nowych dziewczyn... ;)

Mialam wizyte i zrobila mi polozna masaz. Mala juz jest bardzo niziutko, dotykala jej glowy :) szyjka miekka i mogla wsadzic dwa palce ale jest jeszcze dosyc gruba. Powiedzialam jej o sytuacji w domu wiec sie postarala i zrobila niezly ten masaz. Zostalo tylko czekac :)
A i sie dowiedzialam ze mala lezy plecami do moich plecow wiec czeka mnie bolesny porod :/
 
Kusiak ja tu jestem od samego początku jak sie dowiedziałam o ciązy - czyli chyba od początku lutego :D Tylko nie pisałam za wiele bo najpierw miałam zagrożenie, a potem jakoś nie mogłam się wstrzelić z czytaniem tego co u Was - ale od jakiś dwóch tygodni nafrabiam i jestem na bieżąco :D

Gratuluję wszystkim rozpakowanym wrześniowym Mamom :D A wszystkim w dwupaku życzę lekkich dni i szybkiego porodu, najlepiej w terminie, albo wtedy kiedy chca :D


Ja już bym chyba chciała zobaczyć moją małą - ale z drugiej strony boję się tego co czeka mnie na porodówce wiec jest to takie wyczekiwanie i obawa jednocześnie.
Póki co nie zanosi się na poród, chociaż miewam już wieczorami lekkie skurcze no i w nocy boli mnie w pachwinach tak że aż ciężko mi się z boku na bok przekręcać :) ale czytalam, że niektóre z Was też tak miały/mają, więc się nie boję :)

Co do zwiększonej aktywności na formu, to wiecie jak jest - terminy się zbliżają to i wszystkie robimy się bardziej aktywne i czytamy co się dzieje u reszty i jak poszło tym, które mają już swoje maluchy :)

Miłego dnia!!! :-)
 
Mój za to jest zdania, że to trzeba b. indywidualnie oceniać :) (no i plotka o tym, że żony ginekolgów nie rodzą naturalnie nie wzięła się z niczego)
Jutro mamy wizytę więc pewnie będę wiedziała więcej - do terminu zostało nam jakieś 12 dni, więc czas już podjąć decyzję co i jak :D Ale chyba zostaniemy przy planie, że rodzimy naturalnie a jakby coś nie szło to szybko cc.

Ma któraś z Was doświadczenia ze Szpitalem Bielańskim (najlepiej z ostatniego roku, albo dni :DDD )

moja sąsiadka w tym roku w marcu rodziła w bielańskim. Nie dali jej znieczulenia, ale ogólnie mówiła, że może być szpital pod względem opieki.

O jejku ale sie nagle posypalo nowych dziewczyn... ;)

Mialam wizyte i zrobila mi polozna masaz. Mala juz jest bardzo niziutko, dotykala jej glowy :) szyjka miekka i mogla wsadzic dwa palce ale jest jeszcze dosyc gruba. Powiedzialam jej o sytuacji w domu wiec sie postarala i zrobila niezly ten masaz. Zostalo tylko czekac :)
A i sie dowiedzialam ze mala lezy plecami do moich plecow wiec czeka mnie bolesny porod :/

ja miałam dokładnie taką samą sytuację w poniedziałek wieczorem przed masowaniem :) więc czekamy :)
 
moja sąsiadka w tym roku w marcu rodziła w bielańskim. Nie dali jej znieczulenia, ale ogólnie mówiła, że może być szpital pod względem opieki.

Dziękuję za info. Zobaczymy jak to będzie. Mam wrażenie, że o każdym szpitalu są dobre i złe opinie i wszystko zalezy od tego na kogo się trafi i pewnie też trochę zalezy od nastawienia :)
 
reklama
Kusiak super ze lekarka zrobila co w jej mocy ;) teraz tylko czekac az sie zacznie ;)

Animka ja tez mam czasem z tym problem spokojnie nic strasznego ;)
 
Do góry