reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

No jaki piekny odzew ;D
Widze ze humory wszsytkim dopisuja takie same hehe... Dzieci wylazcie bo matki do glowy dostaja...!!!

U nas tez cisza .. Boli tylko tak dziwnie krocze jakby ucisk i parcie na pecherz ... Wlasnie zjedlismy kolacje i zaraz do spania ;) niunka spi wiec spokoj ;)
Buziaki
 
reklama
My zostajemy w szpitalu jeszcze minimum tydzien bo tak bedzie antybiotyk i kroplowki i wyniki posiewu krwi, ogolnie crp i leukocyty rosnace na 100% od gbsa chociaz dostalam antybiotyk

Okropne byc w szpitalu i nie miec dziecka przy sobie tylko patrzec z daleka :( kryzys mam jak nie wiem co
 
ania miała to samo pisać odnośnie tego odzewu, ale teraz wiadomo na koniec dnia co i jak u kogo :-) ja czuję takie samo parcie jak opisałaś na dole tam już mnie ciśnie mały że nie wiem.

Alicja dziś pomyślałam to samo że chyba pęknie mi skóra albo wyjdzie jakiś rozstęp (oby nie) bo taka już napięta nad pępkiem że hej

Emka no i dobrze trzeba odpoczywać, zbieraj siły a palcem to tylko dyryguj ;-)

Anusia a ty faktycznie zacznij trochę odpoczywać bo jak cię złapią skurcze w nocy to sił ci zbraknie Kochana

Wiadomo co u kogo ale może w nocy się coś niespodziewanego wydarzy i maluszek do rana się pojawi. Dobranoc
 
Ja również melduję się w dwupaku.. Maluszek już mało się rusza od wczoraj, ma już pewnie zbyt mało miejsca, ciągle mnie krocze boli i ciężko przez to chodzic i w nocy obracac się z boku na bok. Jutro mam kolejne ktg, jadę z torbą na wszelki wypadek bo to już 2 dni przed terminem, więc jakby coś było na ktg to mogą zostawic już w szpitalu.

Amaliee
współczuję, że się nie wyspałaś, oby ta noc była calutka przespana. Zdrówka dla synka życzę.

sawi Tobię życzę jak najszybciej powrotu do pełni sił, niech rana szybko się goi.

kusiak kciuki za to aby masaż zaczął działac i rozkręciła się akcja porodowa.

Alicjaaa85 u mnie nogi też strasznie spuchnięte(normalnie kostek nie widac), już 2 razy kupowałam buty, bo moje są za ciasne i narobiłam odcisków na palcach i piętach..
 
Ostatnia edycja:
alpine współczuję... dlaczego malucha nie możesz mieć przy sobie? przecież kroplówka nie przeszkadza chyba w tym, żeby był przy Tobie...
 
Witam rannie
Przespalam noc, wstawalam chyba tylko 2 razy na siku. Małej nie czułam w nocy, pewnie spala, ale ja jej już dawno w nocy nie czuje. Wieczorem tez kiepsko z ruchami, to co Wam pisałam o ruchach rączkami. Zanim teraz wstalam to czułam lekkie kopniecie i 2 małe ruchy.
Trochę mnie martwi ten jej spokój, wiem ze ma tam ograniczone pole manewru ale tak z dnia na dzień slabiutko.
Zjem śniadanie potem i policze jak tam jej idzie z ruchami. Może wczoraj miała dzień lenia.
Szkoda ze dopiero jutro mam to ktg wolałabym dziś, no ale poczekam.
Jeszcze wcześnie wiec chyba się kulne jeszcze do spania.
Planów dziś żadnych, choc M mi śliwki przywiozl to może te powiodła tylko zrobię.
Wczoraj też mnie kości miednicy bolały jakby się rozpieraly na boki, że ledwo chodziłam.
Miały być tez wieczorem przytulanki ale jak już się polozylismy to zasnelam. Musze dziś wcześniej go wykorzystać ;-)

Maltanka moja tez słabo wczoraj z ruchami, liczę ze dziś będzie lepiej.. O właśnie mi pupę wypina ;-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie,
kciuki za wszystkie rodzace, szybkich porodów Oczekującym i duzo odpoczynku dla Mam z Maluszkami.

U nas w nocy pobudki rowniutko co 3 godziny. A teraz jade do gina po opieke dla meza. Mam nadzieje ze maz da rade z dwoma ksiezniczkami :D

Kusiak, masuj sutki to skurcze wywoluje :) moze malutka sie jeszcze obroci.
 
reklama
Dzien dobry ;)

Mnie dzisiaj w nocy obudzilo pare pojedynczych skurczy.. I musze przyznac ze byly ogniste i ze z luzka sie z turlam z bolu... Teraz tez ze 2 byly ale takie w miare ;) zaczynaja od brzucha potem biodra i krzyz.. Czyli porod zapowiada sie taki jak z Natusia...

Dzisiaj termin z USG wiec moglo by sie cos podziac ;D

Shiran sliwki jeszcze bedziesz robic... Ja cie podziwiam z tymi przetworami... :)

Kusiak jak u Ciebie ???

Alpine przykro mi ze jestes z maluszkiem osobno.. Ale pomoga mu i szybko wroci do mamusi ;) ten chory GBS... Ile dostalas antybiotyku przy porodzie ???

Buziaki
 
Do góry